8in1 Nature's Miracle Уничтожитель плям і запахів з посиленою формулою для собак аерозоль-піна 518 мл
308.00грн.

8in1 Nature's Miracle Уничтожитель плям і запахів з посиленою формулою для собак аерозоль-піна 518 мл

Піна розроблена для видалення важко виводяться забруднень на килимах, пледах, меблів, тканинах і інших поверхнях. Засіб усуває всі органічні плями і запахи, в т. Ч. Від фекалій, блювоти, сечі, жиру, бруду і т.п. Піна проникає глибоко в ворс поверхні, щоб ефективно видалити навіть в'їдаються плями і запахи, залишені собакою.

Застосування продукту:

Застосування: - перед використанням протестуйте поверхню на цветоустойчивость; - не завдавати на шкіряні, замшеві, шовкові і вовняні тканини; - використовуйте в вихідної концентрації, не розводити; - завжди застосовуйте засіб першим, інші засоби для виведення плям можуть хімічно зафіксувати пляма, і його буде неможливо видалити; - перед застосуванням добре струснути. Для видалення плям і усунення запахів - видалити залишки рідини і бруд, рясно нанести піну на забруднену поверхню так, щоб вона повністю її покрила. Чи не витирайте піну. Дозвольте обробленої області самостійно висохнути протягом 24 годин. Для видалення запахів піна повинна проникнути на глибину джерела запаху, просочіть ВСЕ шари тканини, оббивки меблів і обробіть місце під килимами. Для повного усунення запаху може знадобитися до 2-х тижнів. Чи не підпускати тварин до обробленої поверхні до її повного висихання. Для важко виводяться плям використовуйте жорстку щітку і залиште піну на 24 години.

Увага! При застосуванні відповідно до інструкції безпечний для використання поблизу дітей і тварин. Балон під тиском. Тримати подалі від іскор і відкритого полум'я.

Нагрівання до 49 ° С може призвести до вибуху.

Зберігання в прохолодному, сухому місці, далеко від дітей. Балон не проколювати і не підпалювати.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн