8in1 Nature's Miracle знищувач плям і запахів для собак ORANGE OXY 709 мл
331.00грн.

8in1 Nature's Miracle устранітель плям і запахів для собак ORANGE OXY 709 мл


Знищувач плям і запахів Оксі-формула для собак від Nature`s Miracle - ідеальний вибір для власників тварин, які бажають швидко позбутися від плям і запахів. Формула, насичена активним киснем, розриває зв'язок між забрудненням і поверхнею і сприяє його розпаду. Оксі-формула освіжає колір килимів і м'яких меблів, дозволяючи їм виглядати новіше. Засіб чудово справляється з плямами і запахами, залишеними собаками та іншими тваринами, на килимах, меблів, твердих поверхнях, тканинах, переноска, спальних місцях тварин і т. Д.


Склад: Вода, концентрат кисню, екстракт апельсина, ароматизатор.


Інструкція по застосуванню:


Використовуйте засіб для чищення килимів, підлоги, меблів, одягу, клітин, туалетів, спальних місць тварин та інших поверхонь.


Перед використанням:


протестуйте поверхню на цветоустойчивость на непомітній ділянці;

використовуйте в вихідної концентрації, не розводити;

завжди застосовуйте засіб першим, засоби для виведення плям інших виробників можуть хімічно зафіксувати пляма, і його буде неможливо видалити;

перед застосуванням добре струснути.

Для видалення плям і усунення запахів видаліть залишки рідини і бруд, рясно нанесіть засіб на забруднену поверхню, почекайте 10 хвилин і витріть серветкою. Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання.


Для важко виводяться плям використовуйте жорстку щітку, залиште засіб на 1 годину і витріть поверхню серветкою. Для усунення стійких запахів просочіть всі верстви тканини, оббивки меблів і обробіть місце під килимами. Для повного усунення запаху на меблях і килимах може знадобитися до 2-х тижнів. Для застарілих запахів на тканинах покладіть на 1-2 години на оброблену поверхню вологий рушник, це посилить дію біо-ензимів.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн