8in1 Urine Destroyer - Quart Уничтожитель плям і запахів сечі для собак 946 мл
391.00грн.

Опис продукту:


Знищувач плям і запахів сечі NATURE'S MIRACLE® спеціально розроблений для усунення стійких плям і запахів від сечі вашого вихованця з килимів, твердих поверхонь, тканин, перенесень і т. П. Завдяки використанню передових технологій, включаючи нашу біо-ензимна формулу, збагачену активним киснем, знищувач плям і запахів сечі Nature's Miracle найбільш ефективно справляється з такого роду забрудненнями. Крім того, засіб містить технологію контролю запахів подвійної дії, що видаляє запах сечі для попередження повторних міток, і залишає після себе приємний аромат.Як працює:


Знищувач плям і запахів сечі Nature's Miracle використовує глибоко-проникаючу, збагачену киснем і біо-ензимами формулу для видалення забруднень від сечі тварин: плям, запаху і липкого осаду. Для досягнення найкращих результатів потрібно дозволити знищувач плям і запахів сечі висохнути природним шляхом, що може зайняти до двох тижнів, тому що засобу потрібно проникнути на всю глибину забруднення, включаючи підкладку килима і оббивку м'яких меблів.


Застосування продукту:


1). Перед використанням протестуйте поверхню на цветоустойчивость на непомітній ділянці. Нанесіть засіб, почекайте 5 хвилин і витріть поверхню тканиною. Якщо область змінила колір, не застосовуйте знищувач плям і запахів сечі на цій поверхні.


2). Завжди використовуйте Уничтожитель плям і запахів сечі у вихідній концентрації.


3). Завжди спочатку використовуйте Уничтожитель плям і запахів сечі, тому що інші засоби можуть не впоратися і хімічно закріпити плями, після чого їх буде неможливо видалити.


ВИВЕДЕННЯ ПЯТЕН:


1). Витріть пляма, наскільки це можливо, потім повністю замочіть його в знищувач плям і запахів сечі.


2). Зачекайте 5 хвилин і витріть поверхню тканиною.


3). Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання. Для важко виводяться плям використовуйте щітку з жорсткою щетиною. Якщо пляма віддалилося не повністю, нанесіть засіб заново, зачекайте протягом години і витріть пляма тканиною.


ВИДАЛЕННЯ ЗАПАХІВ:


1). Витріть забруднення і замочіть поверхню в знищувач плям і запахів сечі. Зачекайте 5 хвилин і насухо промокніть тканиною. Дозвольте обробленої області повністю висохнути, перш ніж очікувати повного виведення запаху.


2). Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання. Для виведення стійких запахів з килимів (наприклад, сечі) просочіть весь виділяє запах матеріал. Це означає, що може знадобитися обробити також підкладку і підлогу під килимом. Зачекайте протягом години і насухо промокніть тканиною. Дозвольте обробленої області повністю висохнути, перш ніж очікувати повного виведення запаху.


ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ при пранні:


Перед пранням просочіть забруднену область знищувач плям і запахів сечі у вихідній концентрації. Потім, виперіть, як звичайно.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн