Apicenna Стоп-стрес Плюс краплі для собак 50 мл
140.00грн.

Стоп-стрес Плюс краплі для собак

  • Ефективно і м'яко діє на нервову систему тварини
  • Швидкий заспокійливий ефект
  • Зручний в застосуванні і дозуванні

Стоп-Стрес Плюс краплі для корекції небажаної поведінки і підвищення стійкості нервової системи у собак при стресових ситуаціях.

Стоп-стрес Плюс в якості діючих речовин у 1 мл містить: L-теанін 45 — 55 мг, триптофан 9 — 11 мг, гліцин 90 — 110 мг, а також допоміжні речовини: полівінілпіролідон 54 — 66 мг, аспасвит Ц 200 4,5 — 5,5 мг, натрію бензоат 1,35 — 1,65 мг, калію сорбат 1,35 — 1,65 мг, кислоту лимонну 1,35 — 1,65 мг, натрію метабісульфіт 0,9 — 1,1 мг, ароматизатор «Молочний шоколад» 0,9 — 1,1 мг і воду очищену до 1 мл.
Не містить генно-інженерно-модифікованих продуктів.

Фармакологічні властивості

Кормова добавка Стоп-стрес Плюс, завдяки що входять до складу природних амінокислот, надає заспокійливий ефект при стресових ситуаціях у собак, у тому числі: при транспортуванні, зміну умов утримання, при проведенні виставок, відвідування ветеринарних установ.
Амінокислоти L-теанін, триптофан і гліцин надають розслаблюючу дію, викликають відчуття спокою і задоволення у тварин. Теанін покращує здатність до навчання і слухняність. Триптофан знімає нервову напругу, усуває відчуття тривоги і страху, нормалізує сон. Застосування кормової добавки сприяє зниженню підвищеної збудливості, необґрунтованою агресивності, безпричинного гавкоту і вокалізації, а також занепокоєння, викликаного статевої полюванням.

Порядок застосування

Стоп-стрес Плюс застосовують для корекції небажаної поведінки і підвищення стійкості нервової системи у собак при стресових ситуаціях, у тому числі при транспортуванні, відвідування масових заходів, ветеринарних установ, проведення грумінгу.

Застосовують тваринам перорально, індивідуально з невеликою кількістю ласощі або вводять безпосередньо на корінь язика (або в защічний мішок) з допомогою шприца-дозатора в наступних добових дозах -2 краплі розчину/0,1 мл на 1 кг маси тварини.

Добову дозу кормової добавки ділять на два прийоми і задають тварині вранці і ввечері.

Зразкові дози Стоп-стрес Плюс в залежності від виду і маси тварини представлені в таблиці:

Вид і маса тварини

Доза препарату, крапель/тварина

Добова

Разова

Собаки до 4 кг

2-8

1-4

Собаки від 4 до 8 кг

5-16

2-8

Собаки масою від 8 до 12 кг

12-40

 6-20

Собаки масою від 12 до 20 кг

16-24

8-12  

Перед використанням флакон з кормовою добавкою слід ретельно струшувати протягом 1-2 хвилин.
Кормова добавка може застосовуватися тривалим курсом (до 3 місяців) для корекції небажаної поведінки у тварин, включаючи необґрунтовану агресію, лякливість, надмірну вокализацию.
В цілях запобігання розвитку стресових реакцій у тварин (при транспортуванні, прихід гостей, зміну обстановки, від'їзді господаря, участі у виставках і змаганнях, грумінгу) кормову добавку Стоп-стрес Плюс застосовують за 3-5 днів до передбачуваного заходу і протягом 1-4 днів після його закінчення.

Кормова добавка Стоп-стрес Плюс сумісна з усіма інгредієнтами кормів, з лікарськими препаратами та іншими кормовими добавками.

Протипоказань для застосування не встановлено.

Кормова добавка не призначена для застосування продуктивним тваринам.

Об'єм: 50 мл

Характеристики
Особливі потреби Стресс
Тип використання Рідина

Ще не було питань.

Apicenna Стоп-стрес Плюс краплі для собак 50 мл, 5578, Корекція поведінки

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн