Apicenna Стоп-стрес Плюс краплі для собак 50 мл
140.00грн.

Apicenna Стоп Стрес Плюс заспокійливі краплі для собак

Загальні відомості

1. Стоп-стрес Плюс (Stop-stress Plus) - кормова добавка для корекції небажаної поведінки і підвищення стійкості нервової системи у кішок і собак при стресових ситуаціях.

2. Стоп-стрес Плюс в якості діючих речовин в 1 мл містить: L-теанин 45 - 55 мг, триптофан 9 - 11 мг, гліцин 90 - 110 мг, а також допоміжні речовини: полівінілпіролідон 54 - 66 мг, аспасвіт Ц 200 4 , 5 - 5,5 мг, натрію бензоат 1,35 - 1,65 мг, калію сорбат 1,35 - 1,65 мг, кислоту лимонну 1,35 - 1,65 мг, натрію метабісульфіт 0,9 - 1,1 мг, ароматизатор «Молочний шоколад» 0,9 - 1,1 мг і воду очищену до 1 мл.
Не містить генно-інженерно-модифікованих продуктів.

3. Розчин для прийому всередину. За зовнішнім виглядом кормова добавка являє собою в'язку рідину від світло-жовтого до жовтого кольору, допускається опалесценція.

4. Випускають кормову добавку по 30 і 50 мл в полімерних флаконах, закупорених нагвинчуються кришками з контролем першого розкриття. Флакони упаковують поштучно в картонні пачки в комплекті зі шприцом-дозатором та інструкцією із застосування.
Кожен флакон маркують із зазначенням: найменування організації-виробника; найменування і призначення добавки; складу; форми випуску; обсягу у флаконі; номера серії; терміну придатності і умов зберігання; дати виробництва; написи «Для тварин».
На вторинну упаковку наносять маркування із зазначенням: найменування організації-виробника, її адреси і товарного знака; найменування, призначення і способу застосування добавки; складу; гарантованих показників; обсягу у флаконі; форми випуску; номера серії; реєстраційного номера; терміну придатності і умов зберігання; дати виробництва; знака відповідності; позначення цього стандарту; умов відпустки; штрихового коду; написів:
«Не є лікарським засобом!», «Для тварин», «Зберігати в місцях, недоступних для дітей!»; «Не застосовувати після закінчення терміну придатності!»; «Перед застосуванням ознайомитися з інструкцією!».

Зберігають кормову добавку в закритій упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 ° С до 25 ° С.
Термін придатності при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва, після відкриття флакона - 30 діб.
Кормова добавка Стоп-стрес Плюс не повинна застосовуватися після закінчення терміну придатності.

Фармакологічні властивості

5. Кормова добавка Стоп-стрес Плюс, завдяки що входять до складу природних амінокислот, надає заспокійливий ефект при стресових ситуаціях у собак і кішок, в тому числі: при транспортуванні, зміни умов утримання, при проведенні виставок, відвідування ветеринарних установ.
Амінокислоти L-теанин, триптофан і гліцин надають розслаблюючу дію, викликають почуття спокою і задоволення у тварин. Теанін покращує здатність до навчання і слухняність. Триптофан знімає нервову напругу, усуває відчуття тривоги і страху, нормалізує сон. Застосування кормової добавки сприяє зниженню підвищеної збудливості, необгрунтованої агресивності, безпричинного гавкоту і вокалізації, а також занепокоєння, викликаного статевої полюванням.

Характеристики
Особливі потреби Стресс
Тип використання Рідина

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн