ESPREE (Еспрі) Hip & Joint Cooling Relief Gel Знеболюючий охолоджуючий гель для м'язів і суглобів 118 мл

412.00грн.

Hip & Joint Cooling Relief Gel

Знеболюючий охолоджуючий гель для м'язи суглобів

Гель для зовнішнього застосування з швидким обезболівающімеффектом. Ментол, в складі геляобладает охолоджуючими властивостями, покращує рухливість, прибирає ощущеніядіскомфорта. Заспокійливий охолоджуючий комплекс з органічного алое вера, ментолу саліцилат, камфори і натуральних рослинних екстрактів бистроустраняет больові відчуття, пов'язані з дискомфортом в області суглобів, больюв м'язах, артритом. Місцеве застосування гелю діє як природний анестетик.

НЕ ЗАСТОСОВУВАТИ кішки

Застосування: массажнимідвіженіямі нанесіть гель на проблемну ділянку, почекайте, поки гель полностьювпітается і висохне. Використовуйте по необхідності. Не допускайте попаданіягеля в очі, на лицьову область і відкриті рани.

Склад: органічне алоевера, ізопіріловий спирт, саліцилова кислота, ментол (кристали), камфора, екстрактпервоцвета, екстракт нарциса, екстракт, екстракт дягелю, японський зелений чай, меліса.

Даний засіб містить натуральний ментол і рослинні екстракти, що стимулюють рецептори шкіри, що реагують на холод, в результаті чегоусілівается потік крові і знеболюючі компоненти проникають до местувознікновенія болю. До того ж, через посилення кровопостачання, пітательниекомпоненти і кисень надходять інтенсивніше, це прискорює процеси регенерації.

Можна користуватися в упаковках: 118 мл

Артикул: e00031

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн