Espree (Эспри) Flea&Tick Spray Репелентний спрей для собак

488.00грн.

Це засіб було розроблено спеціально для собак, вік яких  старше 3 місяців . Спрей репелентамі, його компоненти підсилюють дію один одного. Для ефективного захисту тварини від бліх і кліщів досить одного використання раз в 14 днів . Спрей не вимагає змивання, його досить розпилити і втерти в шкіру. До складу включені додаткові натуральні компоненти, благотворно впливають на стан шкіри і шеерсті. Він дбайливо очищає шерсть, робить її чистою і блискучою. 

Аромат:  свіжість і чистоти

переваги:

  • Ефективний захист від бліх і кліщів.
  • Очищення, харчування та зволоження вовни.
  • Ніжна для тварин формула.
  • Безпечно для цуценят (старше 3 місяців).
  • Виготовлено з інгредієнтів високої якості.

Склад:  піретрини 0,112%, Піретрини 0,1%, N-октил 0,479% біціклогептен, дікарбоксімід 0,125%, 2 (метил-2- (4-феноксіфеноксі) етокси) піридин, інші компоненти 99,184%.

Застосування:  розпиліть спрей на відстані 3-5 см від поверхні тіла тварини починаючи з хвоста уздовж всього тіла, включаючи лапи і живіт, вз'ерошьте шерсть проти природного зростання, щоб засіб проникло через шкіру. Не перевищуйте зазначеної в таблиці дозування.

Застереження:  Не розпилюйте засіб в очі і на статеві органи. Використовуйте при необхідності, не частіше 1 разу на 14 днів.

Обробка підстилок та інших місць:  для профілактики бліх і кліщів обробіть всі улюблені місця проживання бліх: собачі підстилки, підвіконня, підлога, дверні укоси, щілини в підлозі, також обробіть всю поверхню вольєра і будки де живе собака. Дочекайтеся повного висихання поверхні.

Перед застосуванням збовтати.

Характеристики
Вид косметики Спрей
Класифікація засобу Репелент

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн