Frontline Combo (Фронтлайн Комбо) Spot On для собак

245.00грн.
Фронтлайн Комбо (Frontline Combo) - лікарський інсектоакарицидної препарат в формі розчину для зовнішнього застосування. 
Фронтлайн Комбо містить в якості діючих речовини фіпроніл-9,8% і 
S-метопрен- 8,8%, а в якості допоміжних речовин - поливидон і полісорбат. 
Фронтлайн Комбо представляє собою безбарвну прозору рідину, зі слабким специфічним запахом. 
Випускають Фронтлайн Комбо розфасованим по 0,5; 0,67; 1,34; 2,68 і 4,02 мл в поліетиленові піпетки з відламуються кінчиком, на яких вказано назву організації-виробника, назву і кількість лікарського засобу, номер серії, дата виготовлення.
Зберігають Фронтлайн Комбо обережністю (список Б) в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 0С0 до 25С0. Термін придатності Фронтлайн Комбо, при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виготовлення. Фронтлайн Комбо не повинен застосовуватися після закінчення терміну придатності.
Фармакологічні властивості
Фронтлайн Комбо має виражену контактним інсектоакарицидної дією, активний відносно преімагінальних і імагінальних фаз розвитку вошей, бліх, волосоїдів та кліщів (іксодові, хейлітелли), що паразитують на собаках і кішках. 
Механізм дії фіпронілу, що входить до складу Фронтлайн Комбо полягає в блокуванні ГАМК-залежних (ГАМК-гаммааминомасляной кислота) рецепторів паразитів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів. 
S-метопрен пригнічує ювінільний гормон, який сприяє утворенню хітину, порушуючи тим самим, розвиток блохи на стадії яйця і личинки.
При нанесенні на шкіру препарат не всмоктується, а поступово, протягом 24 годин, розподіляючись по поверхні тіла і, резервуючи в сальних залозах, надає тривалий інсектоакарицидної дію в місцях локалізації ектопаразитів.
Характеристики
Тип використання Краплі В Холку

Ще не було питань.

Ви дивилися

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн