Vitomax Gold протипаразитарні краплі для великих собак, упаковка 5 піпеток
111.00грн.
Vitomax Gold  - антипаразитарні краплі для великих собак 
Розробка «Вітомакс» серії «Голд» - унікальна комбінація акарицидних-інсектицидних компонентів для захисту від паразитів собак великих порід. Тривалість ефекту від крапель забезпечує діючий інгредієнт - фентіон.
Основне призначення кошти - захист домашніх вихованців від ектопаразитів (кліщів, шерстоедов, бліх, включаючи котячих, і вошей). Колір рідини варіюється від коричнево-червоного до жовтуватого. Після нанесення масляниста суспензія швидко проникає крізь поверхню шкірного покриву в кров.
Склад:
В 1 мл суспензії міститься:
- 200 мг основного компонента (фентіон);
 речовини для кращого проникнення (гліцерин, ізопропанол і 1,2-пропіленгліколь) 
- медико-біологічні властивості крапель аналогічні інсектицидною,  ATCvet QP 53, ектопаразітіцідним, репеллентарним ( QP 53 AF 07).
- фентіон є інсектицидну з'єднання тіофосфорорганіческой групи. Принцип дії крапель полягає в блокуванні в синапсах ЦНС паразитує організму ферментів ацетилхолінестерази.
Зовнішнє застосування виключає проблему зіткнення фентіон з гематоенцефалічний бар'єр вихованця. Загибель паразитів відбувається після потрапляння чинного компонента з кров'ю собаки в організм паразита.
Призначення і дозування
Краплі зовнішнього застосування створені для запобігання і лікування ектопаразитарних захворювань особин великих порід. Речовина захищає вихованця від зараження котячими блохами сімейства  Pulicidae, Кліщами (включаючи іксодових видів), кровососущими вошами і шерстоедамі.
До переваг серії «Голд» відносять:
- відсутність резистентності (звикання паразитів) до компонентів;
- тривалий відлякування комарів (3-4 дні з моменту нанесення);
- короткий «карантинний» період (після 4-х годин дозволені прогулянки і купання).
Застосовується засіб тільки зовнішньо. Відрізавши ножицями звужений край піпетки з препаратом, суспензію точково наносять на холку і хребет тварини.
Виробником встановлено наступна дозування:
- Великим вихованцям вагою 30-50 кг призначають 2 дози по 1 мл.
- Для обробки собак важче 50 кг потрібно 3 флакона.
- Захист від паразитарних організмів триває протягом 30 днів (місяця). Повторно застосовують краплі Vitomax серії «Голд» через 21-28 діб.
Що потрібно знати перед застосуванням?
Краплі протипоказані тваринам:
- з підвищеною чутливістю (алергією) на компоненти препарату;
- вагітним;
- молодим (цуценятам молодше 4-х місяців);
- ослабленим або хворим вихованцям.
У собак з особливою чутливістю до лікарських речовин після нанесення крапель може проявитися хвилювання і підвищитися ступінь слиновиділення. Ці ознаки швидко і спонтанно зникають, без втручання ззовні.
Про сильної алергічної реакції сигналізують почервоніння і висипання на дермі, а також свербіж. У таких випадка проводять симптоматично лікування. Приймають антидот - м-холіноблокатори (сульфат атропіну).
Важливо! При використанні крапель потрібне дотримання норм роботи з ветпрепаратами і правил загальної гігієни (після обробки собаки руки добре миють з милом). Тактильний контакт з твариною дозволено лише після закінчення 3-х діб.
Краплі випускаються в полімерних флаконах-піпетках або ампулах-крапельницях об'ємом 1 мл і картонній коробці з інструкціями
 
Характеристики
Тип використання Краплі В Холку

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн