Milpro (Мілпро) - протипаразитний препарат для собак і цуценят, 1 таблетка

76.00грн.

склад

В якості діючих речовин 1 таблетка містить:

  • Мільпро дог для цуценят і маленьких собак мільбеміцін оксима - 2,5 мг і празиквантель - 25 мг,
  • Мільпро дог для великих собак мільбеміцін оксима - 12,5 мг і празиквантель - 125 мг.

В якості допоміжних речовин 1 таблетка Мільпро дог містить: мікрокристалічна целюлоза, натрію кроскармелоза, лактоза, крохмаль прежелатинізований, повідон, магнію стеарат, гідрофобний колоїдний діоксид кремнію, гіпромелоза, макрогол, натуральний ароматизатор з курячої печінки.

Фармакологічні властивості
Фармакотерапевтична група лікарського препарату: комбіновані антигельмінтні лікарські препарати.

Комбінація мільбеміціна оксима і празиквантель, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельминтного дії на дорослих цестод: Dipylidium caninum; Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp. і нематод: Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda, Crenosoma vulpis, Angiostrongylus vasorum, а також активна проти личинок Dirofilaria immitis.

Мільбеміціна оксим - макроциклічними лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний відносно личинок і імаго нематод, паразитуючих в шлунково-кишковому тракті собак, а також личинок нематоди Dirofilaria immitis.
Механізм дії мільбеміціна обумовлений підвищенням проникності мембран нематод і комах для іонів хлору за допомогою глутамат-залежних хлоридних каналів (що відносяться до ГАМК і гліциновий рецептор хребетних). Це призводить до гіперполяризації мембран клітин нервової і м'язової тканини, периферичної паралічу і загибелі паразита.

Празиквантел є ацілірованная похідним піразінізохіноліна, володіє вираженою дією проти цестод на всіх стадіях розвитку. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію, викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини.

Максимальная концентрация мильбемицина оксима в плазме крови собак достигается в течение 2-4 часов, период полувыведения tj/2 приблизительно 1 -4 дня, биодоступность составляет около 80%. Из организма соединение выводится в основном в неизмененном виде.
Максимальная концентрация празиквантела в плазме крови собак достигается через 0,5-4 часа. Период полувыведения t1/2приблизительно 1,5 часа. Соединение подвергается быстрой и практически полной биотрансформации в печени до моногидроксилированных (также возможно до ди- и тригидроксилированных) дериватов, которые, перед выведением в основном связываются с глюкоронидом и/или сульфатом. Уровень связывания в плазме составляет около 80%, выводится из организма с мочой, до 90% в течение 2-х суток.

У рекомендованих дозах не надають сенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії.
Препарат токсичний для риб та інших гідробіонтів.

Порядок застосування
Мільпро дог призначають собакам з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і змішаних нематод-цестодозних инвазиях, викликаних як личинкові формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів:

  • Цестоды: Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp.
  • Нематоди: Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonine, Trichuris vulpis, Crenosoma vulpis, Thelazia callipaeda, Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).

Протипоказання

Протипоказаннями до застосування препарату Мільпро дог є підвищена чутливість тварини до компонентів препарату і виражені порушення функції печінки і нирок.

Не слід застосовувати Мільпро дог цуценятам молодше 2-тижневого віку і масою менше 0,5 кг.
Мільпро дог для великих собак забороняється застосовувати для собак масою менше 5 кг.
Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини.

Характеристики
Тип використання Таблетки

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн