ProPlan Adult Small & Mini Sensitive Digestion для дрібних собак з чутливим травленням на ягняті

222.00грн. 183.00грн.

Правильне функціонування травної системи має важливе значення для отримання поживних речовин, необхідних вашій собаці. Розроблений нашими ветеринарами і корм Purina Pro Plan з комплексом Optidigest підвищує здоров'я травної системи собак, які відчувають дискомфорт в шлунково-кишковому тракті. Клінічно доведено: Optidigest містить відібраний джерело пребіотиків для поліпшення балансу мікрофлори кишечника і якості стільця.

Корм сухий повнораціонний для дорослих собак дрібних і карликових порід з чутливим травленням Purina Pro Plan Small & Mini Adult з комплексом Optidigest, з ягням і рисом.

  • м'ясо ягнятиМістить високоякісне м'ясо ягняти . Воно має високу біологічну цінність, забезпечуючи мінімальне навантаження на шлунково-кишкового тракту і максимальну засвоюваність.
  • здоров'я кишечникаНормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.  Відібрані джерела різних типів харчової клітковини сприяють поліпшенню травлення і стимулюють перистальтику кишечника.
  • баланс мікрофлориПокращує баланс кишкової мікрофлори.  Містить цикорій, джерело пребіотика інуліну, ефективність якого підтверджена науковими даними.

Склад:  Ягня (20%), кукурудза, сухий білок птиці, рис (8%), кукурудзяна крупа, тваринний жир, суха м'якоть буряка, кукурудзяний глютен, продукти переробки рослинної сировини, мінеральні речовини, яєчний порошок, риб'ячий жир, смакоароматична кормова добавка , дріжджі, вітаміни, антиоксиданти (токофероли природного походження).

 
гарантовані показники
Вологість9,5%
білок28%
жир17%
вуглеводи36%
клітковина2,5%
зола7,5%

 

додані речовини
Вітамін А33000 МО / кг
Вітамін D 31000 МО / кг
вітамін E550 мг / кг
вітамін C140 мг / кг
Залізо90 мг / кг
йод2,3 мг / кг
мідь14 мг / кг
Марганець42 мг / кг
цинк160 мг / кг
селен0,14 мг / кг

Використовуйте таблицю для визначення добової норми годування вашої собаки. Зазначені норми рекомендовані для підтримки собаки в оптимальній фізичній формі. Міняйте добову норму годівлі в залежності від рівня активності собаки, її фізичних особливостей і індивідуальних потреб. Слідкуйте, щоб у собаки завжди була чиста, свіжа питна вода. Для контролю здоров'я вашої собаки звертайтеся до ветеринарної клініки на регулярній основі.

Зберігати в сухому прохолодному місці.

Рекомендована добова норма (грам в день) 

Вага породи, кгМенше 1 години фізичної активностіВід 1 до 3 годин фізичної активності
1-535-11045-125
5-10110-175125-200Характеристики
Тип корму Сухий Корм
Вік собаки Доросла Собака
Клас корму Супер-Преміум
Особливі потреби Чутливе Травлення
Смак Ягня

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн