8in1 (8в1) Vitality Excel Glucosamine Вітамінний комплекс для собак, що підтримує здоров'я суглобів

406.00грн.

8 в1 Ексель Глюкозамін  - комплексний препарат для профілактики захворювань опорно-рухового апарату собак, а також для відновлення структурних порушень тканин суглобів. Використовується як додаткове харчування для собак.

8 в1 Ексель Глюкозамін  є мінеральний комплекс, до складу якого входить не тільки глюкозамін, але і магній, стабілізований вітамін С, важливі мікроелементи для суглобів Вашого вихованця, що поліпшують його рухливість. Так як глюкозамін входить до складу сполучної, хрящової тканин і синовіальної рідини, при щоденному його вживанні відбувається більш швидка регенерація тканин суглобів і Ваш вихованець не буде відчувати дискомфорт при русі. Вітамін С допомагає виробленню колагену, який створює еластичність сполучної тканини і зв'язок.

Ветеринарні лікарі рекомендують цей комплекс як лікувальний препарат в період відновлення після захворювань або травм опорно-рухового апарату (переломи кісток, хвороби суглобів, пошкодження зв'язок і т.п.), а також як профілактичний засіб зростаючим цуценятам і молодим собакам для зміцнення суглобів і зв'язок, повноцінного розвитку кістяка, збереження правильного обміну речовин, поліпшення вовняного покриву.

Склад:  мінеральні речовини, молюски та раки (глюкозамін хлорид - 11,3%), стеаринова кислота, магнію стеарат, вітамін С - 5000 мг / кг. Не містить штучних консервантів і барвників.

Вага однієї таблетки (в середньому): 3,1 м

Аналіз:

сирий білок - 22,0%
сирі масла і жири - 4,0%
сира клітковина - 2,0%
сира зола - 35,0%

Застосування:  давати тваринам перед годуванням або змішувати з кормом. За рекомендацією ветеринарного лікаря допускається корекція дозування.

Рекомендована доза:

 вага собаки до 10 кг  11-20 кг  21-30 кг  більше 30 кг 
 Кількість таблеток в день    1   2   3   4

 

Зберігання:  при кімнатній температурі в щільно закритій упаковці, в місцях не доступних для дітей і тварин.

8in1, США

Характеристики
Особливі потреби Підтримка Суглобів І Кісток
Показання Захворювання Суглобів

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн