8in1 (8в1) Vitality Excel Multi Vitamin Adult Мультивітамінний комплекс для дорослих собак

271.00грн.

8в1 Ексель Мультівітаміни для дорослих собак

Мультивітамінні добавки для собак дуже важливі.  Собака - це така ж жива істота, як і людина. Саме тому улюбленим вихованцям для повноцінного розвитку і проживання, необхідні вітаміни. Багато хто вважає, що ці самі вітаміни собака отримує разом з харчування, особливо якщо воно складається з кормів, але насправді це не так. Організм тварини слабшає в осінній і весняний період, тому для підтримки його, варто купувати мультивітамінні комплекси, які містять все необхідне.

Саме тому варто звернути свою увагу на 8in1 Excel Multi Vitamin Adult, Які підходять всім собакам. Не важливо яка порода вашого вихованця. Це маленький чихуа-хуа або величезний дог, вітаміни допоможуть йому прожити довше. А якщо раптом собака захворіла, що іноді буває непомітно, саме вітамінні комплекси допомагають організму швидше впоратися із захворюванням.

Як зрозуміти, що тварина має гостру потребу у вітамінах?  Звичайно ж, такий діагноз, як гіповітаміноз, поставить може тільки лікар, після повноцінного обстеження. Але все-таки деякі ознаки поведінки цілком можуть вказати господарям, що пора додавати в звичний раціон комплексні добавки.

1) Собака починає поїдати землю, шкурки, злизувати побілку - можливо їй не вистачає кальцію.
2) Шерсть тварини стає неприродною, а очі се час сльозяться - нестача вітаміну А.
3) Починаються проблеми з кістками або кінцівками - потрібен вітамін Д.
4) Відсутність апетиту і млявість - нестача вітаміну С.
5) Замки, слабкість - відсутність вітаміну В1.
6) Запалення очей або втрата зору - потрібен вітамін В2.
7) Часте занепокоєння - нестача вітаміну В6

Іноді симптоми можуть проявлятися одинично, а іноді можуть відразу ж впаде на організм тварини.  У таких випадках добавки просто необхідні. І саме 8in1 Excel Multi Vitamin Adult в своєму складі має все необхідне для поліпшення життєдіяльності собаки.   

До складу добавки входять:  мінерали, кислоти, кальцій, пивні дріжджі, магній, жири та вітаміни А, В1, В6, В12, А, С, Д і багато інших. Дозування добавки залежить від ваги тварини. Так, собаці до 4 кг, вистачає 0,5 таблетки на добу, а собаці від 20 кг, необхідно 2 таблетки протягом 24 годин.

Вводити в раціон тварини дану добавку можна без попереднього узгодження з ветеринаром, так як нашкодити таблетки не можуть. Вони необхідні навіть тоді, коли собака відчуває себе прекрасно, адже вітаміни зайвими не бувають. Пам'ятайте, що ми не просто в ответе за тех кого приручили, ми відповідаємо за з тривалу, здорову і щасливе життя.

Назва  -  8 in1 (8 в 1) Excel MULTI VITAMIN Adult
Характеристики  - Мультівітаміни для дорослих собак
Упаковка  - 70 табл.
Умови зберігання:  зберігати при кімнатній температурі в щільно закритій упаковці.
Виробник:  8in1 Pet Products  GmbH, Німеччина
Склад:  протеїн - 28,0%, жири - 7,0%, клітковина - 1,0%, зола - 15,0%, волога - 8,0%, кальцій - 2,5 %, Магній - 0,2%.
добавки: віт. А - 160 000 МО / кг, віт. D3 - 18000 МО / кг, віт. Е - 400 мг / кг, віт. В6 - 30 мг / кг, віт. В12 - 50 мг / кг, віт. С - 600 мг / кг, мідь - 20 мг / кг.

Характеристики
Особливі потреби Мультивітамини
Тип використання Таблетки

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн