Apicenna ГЕПАТОВЕТ суспензія для лікування та профілактики захворювань печінки у собак та кішок

209.00грн.
Інструкція по застосуванню ГЕПАТОВЕТА собакам і кішкам при захворюваннях печінки різної етіології

Загальні відомості: 
1. Торговельне найменування лікарського препарату: Гепатовет (Hepatovet). Міжнародна непатентована назва: лецитин + метіонін + орнітин + розторопша + безсмертник.

2. Лікарська форма: суспензія для орального застосування. Препарат в якості діючих речовин в 1 мл містить есенціальні фосфоліпіди - 60 мг, метіонін - 100 мг, L-орнітин - 50 мг, розторопші плямистої екстракт - 15 мг, трави безсмертника - 15 мг, а також допоміжні компоненти: сорбат калію - 1, 5 мг, бензоат натрію - 1,5 мг, натрію карбоксіметілцеллюзоза - 1,5 мг, твін-80 - 6 мг і воду дистильовану - до 1 мл.

3. Термін придатності лікарського препарату в закритій упаковці при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виготовлення, після відкриття флакона - не більше 21 діб. Забороняється застосування Гепатовета після закінчення терміну придатності.

4. Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, в сухому захищеному від світла місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 2 ° С до 25 ° С.

5. Гепатовет слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

6. Спеціальних заходів обережності при знищенні невикористаного лікарського засобу не потрібно.

Фармакологічні властивості:
7. Гепатовет - гепатотропний лікарський препарат, до складу якого входять есенціальні фосфоліпіди, флавоноїди, амінокислоти - метіонін і орнітин. Комплекс біологічно активних речовин в препараті покращує функціональний стан печінки і її дезінтоксикаційну функцію, сприяє збереженню та відновленню структури гепатоцитів; нормалізує рівень аміаку в організмі тварин, прискорює регенерацію клітин печінки. Гепатовет за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки), в терапевтичних дозах не чинить ембріотоксичної, тератогенної, канцерогенної та сенсибілізуючої дії.

Порядок застосування:
8. Гепатовет призначають собакам і кішкам самостійно або в складі комплексної терапії при гострих і хронічних захворюваннях печінки різної етіології, для нормалізації функції і регенерації печінки після ендо- та екзотоксікозов, соматичних і інфекційних захворювань, а також для зниження негативного впливу лікарських засобів , що володіють гепатотоксичностью.

9. Протипоказанням до застосування Гепатовета є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів лікарського препарату, печінкова енцефалопатія і епілепсія.

10. Препарат застосовують собакам і кішкам перорально, індивідуально з невеликою кількістю корму або вводять примусово за допомогою шприца-дозатора 2-3 рази на день протягом 3-5 тижнів, в дозах, зазначених в таблиці:

маса тваринного

Разова доза суспензії, мл

Добова доза суспензії, мл

собаки

до 10 кг

1

2 - 3

11 - 20 кг

2

4 - 6

21 - 30 кг

3

6 - 9

31 - 40 кг

4

8 - 12

від 41 і більше

5

10 - 15

кішки

до 3 кг

1

2 - 3

3 - 6 кг

2

4 - 6

від 7 і більше

3

6 - 9

Перед застосуванням суспензію у флаконі слід ретельно збовтати протягом 1-2 хвилин.

При необхідності курс лікування повторюють через 2-3 тижні.

11. Симптоми передозування у тваринах не виявлено.

12. При застосуванні Гепатовета відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У окремих тварин через 10-15 хвилин після застосування лікарського препарату відзначається гіперсалівація, яка самовільно припиняється і не вимагає застосування лікарських засобів.

13. У разі появи алергічних реакцій застосування препарату припиняють і призначають тварині антигістамінні і симптоматичні засоби.

14. При пропуску прийому однієї або декількох доз лікарського препарату його застосування відновлюють в тих же дозах і за тією ж схемою.

15. Гепатовет сумісний з кормами, лікарськими засобами та кормовими добавками.

Заходи профілактики:
16. При проведенні лікувально-профілактичних заходів з використанням Гепатовета слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.

17. Порожню тару з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами.

18. Організація-виробник: ТОВ НВО «Апіценна», Росія.
Характеристики
Показання Захворювання Печінки
Тип використання Суспензія

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн