VetExpert Hepatiale Forte Large Breed (Гепатиале) Підтримка та відновлення печінки (в таблетках)

540.00грн.
Препарат для собак великих порід, які потребують підтримці і відновленні функцій печінки.

Показання до застосування

 • Печінкова недостатність і функціональні розлади;
 • жирові і сполучнотканинні зміни печінки;
 • лікування печінкової енцефалопатії або при підозрі на це захворювання;
 • під час прийому медикаментів, які надають негативну дію на клітини печінки;
 • під час відносно тривалого голодування.
 • Склад: 1 таблетка містить: діючі речовини - фосфоліпіди: фосфатидилхолін з соєвих бобів (150 мг) і орнітин в формі L-ornithine L-aspartate (150 мг), допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза - МКЦ (240 мг), магнію стеарат (12 мг).
 • 1 таблетка на 15 кг маси тіла.

  Спосіб застосування : таблетки слід приймати цілими або в подрібненому вигляді, під час або в перервах між їжею. Якщо дозування на добу передбачає застосування декількох таблеток, добову дозу можна розділити на два або три прийоми. Для досягнення найкращого ефекту рекомендується застосування препарату протягом від 1 до 3 місяців, у випадках хронічних захворювань - до 6 місяців.
  Перед застосуванням або збільшенням терміну застосування препарату рекомендується проконсультуватися з ветеринарним лікарем, який може змінити дозування, а також спосіб вживання відповідно до індивідуальних особливостей тварини.

Властивості діючих речовин

 • Фосфоліпіди  - надають захисну і відновлюючу дію на клітини печінки. Містять поліненасичені жирні кислоти, які не можуть бути синтезовані організмом і повинні надходити ззовні. Уповільнюють процес фіброзу печінки, зменшуючи виробництво колагену. Відіграють важливу роль в процесі розщеплення жирів і засвоєння жиророзчинних вітамінів.
 • Фосфатидилхолін  - фосфолипид, що прискорює відновлення пошкоджених клітин печінки і нормалізацію їх функцій.
 • Орнитин  - регулює цикл синтезу сечовини. Бере участь в процесі ресинтезу амінокислот в перетворенні аміаку в сечовину. Це знижує токсичний вплив аміаку на організм. Особливо важливий для кішок і рекомендований кішкам з діагнозом печінкова енцефалопатія або при тривалому голодуванні.

З'єднання фосфоліпідів і орнитина у собак і кішок діє як гепатопротектор. Захищає тканини печінки і підтримує її функції, особливо в період лікування.

Загальна інформація

Інноваційні кормові добавки і VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати добробут тварин. Кормові добавки VetPlanet - це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert.

Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавки і VetExpert® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління.

Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх галузях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомогу в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet.

Характеристики
Розмір породи Велика
Показання Захворювання Печінки

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн