VetExpert RenalVet (РеналВет) підтримка здоров'я собак та котів з симптомами ниркової недостатності (в капсулах)

621.00грн.

Харчова добавка для підтримки здоров'я собак і кішок з симптомами хронічної ниркової недостатності. Так як хронічна ниркова недостатність - одна з найпоширеніших хвороб видільної системи у собак і кішок і є незворотнім захворюванням, правильне лікування та раціон значно зменшують негативні симптоми і уповільнюють прогресування хвороби. Препарат має точно збалансованою формулою з вітаміном D і всіма необхідними інгредієнтами для підтримки функцій нирок і поліпшення самопочуття тварин. 

Засіб випускається в м'яких капсулах по технології "twist off". Такі герметичні капсули гарантують високу якість продуктів, що входять до складу препарату протягом тривалого часу.

Переваги VetExpert RenalVet

  • Спеціальний склад для підтримки роботи нирок;
  • збалансована формула з вітаміном D;
  • прекрасна переносимість продукту;
  • відмінні смакові якості;
  • ефективна і зручна дозування;
  • зручні м'які капсули Twist Off.
  • Склад: 1 капсула містить: кальцію карбонат (200 мг), хітозан (100 мг), вітамін D3 (0,08 мг).
  • Собакам і кішкам до 10 кг маси тіла - 1 капсула в день;
  • собакам вагою понад 10 кг - 2 капсули в день.
  • Спосіб застосування : кінчик капсули Twist Off слід акуратно відрізати або відкрутити, а потім змішати її вміст з кормом.

Загальна інформація

Інноваційні кормові добавки і VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати добробут тварин. Кормові добавки VetPlanet - це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert.

Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавки і VetExpert® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління.

Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх галузях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомогу в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet.

Характеристики
Показання Захворювання Нирок І Сечовивідної Системи
Тип використання Капсули

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн