VetExpert UrinoVet (Уриновет) Dog підтримка та відновлення сечової системи собак (в таблетках)

477.00грн.

Харчова добавка для підтримки і відновлення функцій сечової системи собак.

Показання до застосування

 • Сечокам'яна хвороба (урологічний синдром);
 • кров у сечі (гематурія - урологічний синдром);
 • бактеріальна інфекція в гострій, хронічній, рецидивуючій формі;
 • цистити будь-якої етіології;
 • уретриты;
 • лікування і відновлення при уролитиазе / уретролітіаз, з різними типами каменів (урати, струвіти, оксалати);
 • лікування і відновлення після хірургічного видалення сечових каменів;
 • під час відновлення сечової системи;
 • під час профілактики пацієнтів, які пройшли процедуру катетеризації.
 • Склад: 1 таблетка містить: екстракт журавлини - Vaccinum macrocarpon (300 мг), екстракт петрушки - Petroselinum sativum (50 мг), глюкозамін - Glucosaminum (50 мг).
 • 1 таблетка на 10 кг ваги.

  Спосіб застосування : можна застосовувати в цілому або подрібненому вигляді, під час або в перервах між прийомами їжі. Якщо дозування на добу передбачає застосування декількох таблеток, добову дозу можна розділити на два або три прийоми. Для досягнення найкращого ефекту рекомендовано застосування препарату протягом від 1 до 3 місяців, у випадках хронічних захворювань - до 6 місяців без перерви.
  Перед застосуванням або збільшенням терміну застосування препарату рекомендується проконсультуватися з ветеринарним лікарем, який може змінити дозування, а також спосіб вживання відповідно до індивідуальних особливостей тварини.

Властивості діючих речовин

 • Глюкозамін  - попередник гликозаминогликанов, що входять до складу позаклітинного ложа слизової оболонки нижніх сечових шляхів. Він знижує можливість попадання бактерій і токсинів на стінки сечового міхура. Підтримує здоров'я сечовивідних шляхів і захищає їх від хронічних інфекцій.
 • Екстракт журавлини  - містить проантоціанідіни, який інактивує фимбрии і адгезини. Відсутність фімбріального адгезії заважає прилипання бактерій до клітин епітелію сечової системи. Це уповільнює розмноження бактерій в сечовому міхурі і не дає розвиватися хронічним інфекціям в сечових шляхах.
 • Екстракт петрушки  - збільшує обсяг виділеної сечі, завдяки чому патогенні мікроорганізми вимиваються з сечових шляхів. Механізм дії полягає в зниженні активності натрієво-калієвого насоса в нирках, що зменшує як поворотний захоплення іонів натрію (Na +), так і виведення іонів калію (K +). Це призводить до осмотичного надходженню води в просвіт ниркових канальців, збільшує обсяг сечі і діурез.

Загальна інформація

Інноваційні кормові добавки і VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати добробут тварин. Кормові добавки VetPlanet - це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert.

Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавки і VetExpert® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління.

Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх галузях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомогу в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet.

Характеристики
Показання Захворювання Нирок І Сечовивідної Системи
Тип використання Таблетки

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн