Vitomax (Вітомакс) Вітаміни для шерсті собак з біотинон 125 шт
125.00грн.

Для досягнення гарного зовнішнього вигляду домашній вихованець повинен отримувати всі необхідні поживні речовини, такі як протеїн, біотин і вітаміни, а також мати міцний імунітет. Завдяки вітамінно-мінеральному комплексу ТМ Vitomax "Для вовни собак з біотином" у собак спостерігається поліпшення стану шкірних і вовняних покривів, зникнення різних шкірних захворювань.

Високоенергетична білкова добавка на кожен день Vitomax "з біотином для блискучої вовни собак" містить повний спектр амінокислот, вітамінів, мінералів, в тому числі біотин, вітамін С і вітаміни групи B.

Чудова шкіра і густа, блискуча шерсть у собак - є показником міцного здоров'я. Наявність біотину, вітамінів групи B, а також екстракту підмаренника і кореня лопуха, попереджають патологічні зміни у собак, такі як свербіж, перманентна линька, лупа, ламкість шерсті, відсутність блиску. У повсякденній їжі цих компонентів не вистачає. Саме це зумовлює необхідність впровадження в раціон собаки вітамінного комплексу Vitomax "з біотином для блискучої вовни собак".

Науковий і практичний підхід до розробки продукту дає чудовий результат і повністю відповідає фізіологічним потребам тварини. Завдяки натуральним інгредієнтам найвищої якості, собаки їдять його із задоволенням.

Продукт повністю знежирений, тому не прогоркает і не окислюється.

Вітаміни Vitomax "з біотином для блискучої вовни собак" застосовуються з метою:

поліпшення шкіри і шерсті;

посилення імунної системи;

нормалізації обміну речовин;

профілактики таких явищ як: свербіж, перманентна линька, лупа, випадання і ламкість шерсті, погіршення пігментації.

Особливо корисно даний продукт застосовувати для довгошерстих порід і при підготовці тварин до виставок.

Показання до застосування:

   Вітамінний комплекс слід давати собакам з розрахунку 1 таблетка на 10 кг ваги. Для вагітних, годуючих та ослаблених собак слід подвоїти дозу.

   Продукт слід зберігати в сухому місці при температурі від 0 до 25 ° С і відносній вологості повітря не вище 85%.

   Термін придатності - 18 місяців від дати виробництва.

склад:

Біотин, екстракт підмаренника, екстракт коренів лопуха, сухе знежирене молоко, тваринні і рослинні білки, глюкоза, ячмінно-солодовий екстракт, аскорбінова кислота, DL-метіонін, ніацинамід, стеарат кальцію.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн