8in1 Excel Glucosamine Глюкозамін для суглобів

420.00грн.

8in1 (8в1) Excel Glucosamine - Глюкозамін - мінеральна добавка для собак

8 в1 Ексель Глюкозамін - комплексний препарат для профілактики захворювань опорно-рухового апарату собак, а також для відновлення структурних порушень тканин суглобів. Використовується як додаткове харчування для собак.

8 в1 Ексель Глюкозамін є мінеральний комплекс, до складу якого входить не тільки глюкозамін, але і магній, стабілізований вітамін С, важливі мікроелементи для суглобів Вашого вихованця, що поліпшують його рухливість. Так як глюкозамін входить до складу сполучної, хрящової тканин і синовіальної рідини, при щоденному його вживанні відбувається більш швидка регенерація тканин суглобів і Ваш вихованець не буде відчувати дискомфорт при русі. Вітамін С допомагає виробленню колагену, який створює еластичність сполучної тканини і зв'язок.

Ветеринарні лікарі рекомендують цей комплекс як лікувальний препарат в період відновлення після захворювань або травм опорно-рухового апарату (переломи кісток, хвороби суглобів, пошкодження зв'язок і т.п.), а також як профілактичний засіб зростаючим цуценятам і молодим собакам для зміцнення суглобів і зв'язок, повноцінного розвитку кістяка, збереження правильного обміну речовин, поліпшення вовняного покриву.

Склад: мінеральні речовини, молюски та раки (глюкозамін хлорид - 11,3%), стеаринова кислота, магнію стеарат, вітамін С - 5000 мг / кг. Не містить штучних консервантів і барвників.

Вага однієї таблетки (в середньому): 3,1 м

аналіз:

сирий білок - 22,0%

сирі масла і жири - 4,0%

сира клітковина - 2,0%

сира зола - 35,0%

Застосування: давати тваринам перед годуванням або змішувати з кормом. За рекомендацією ветеринарного лікаря допускається корекція дозування.

Рекомендована доза:

 Вага собаки до 10 кг 11-20 кг 21-30 кг більше 30 кг

Упаковка: 55 табл., 110 табл.

Характеристики
Особливі потреби Підтримка Суглобів І Кісток
Показання Захворювання Суглобів

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн