Canina (Канина) Enzym-Hefe Дріжджові таблетки c ензимами і ферментами

378.00грн.

Кормова добавка Enzym Hefe збуджує апетит, сприяє травленню, підтримує нервову діяльність, має позитивний вплив на шерсть і кондицію (сприяє нарощуванню м'язової маси). Дріжджі - важливий елемент цієї добавки, вона буде охоче поїдають Вашої собакою. Завдяки збалансованому складу ензимів, ферментів і вітамінів препарат нормалізує і стимулює травлення, позитивно впливає на травлення. В результаті у тварин стимулює апетит, забезпечується хороше травлення, міцні нерви, підвищується активність, поліпшується шерсть і витривалість. Препарат служить відмінною профілактикою харчової алергії, особливо при годуванні сухим кормом.


Розвиток біотехнології в Німеччині в останні десятиліття призвело до виникнення нової технології переробки пивних дріжджів - шляхом глибокого автолиза, що дозволяє збільшити вміст амінокислот і вітамінів на одиницю препарату і зберегти їх в формі найбільшої активності. Препарат Ензим-хефе є цінним джерелом повноцінного природного білка (46%), вітамінів групи В і травних ферментів. Ензим-хефе допомагає підтримувати здоровий стан шкіри і вовни, а також слизових оболонок. Вітаміни та мікроелементи в препараті знаходяться в білкових комплексах, що визначає поступовий характер їх надходження в організм.


Ензим-хефе покращує засвоєння їжі, активує транспортні функції кишечника, покращує секреторну діяльність шлунка (відзначено корисну дію при хронічному ентероколіті), нормалізує обмінні процеси, тим самим сприяючи поступовому нарощуванню м'язової маси, має імуностимулюючу і дезінтоксикаційну дію, сприяє виведенню токсичних речовин.


Рекомендації щодо застосування:


Цуценятам і собакам дрібних порід - 1-2 таблетки в день, або 1 чайна ложка Хефе в порошку

Собакам середніх порід - 3-5 таблеток в день, або 2 чайних ложки Хефе в порошку

Собакам великих порід - 6-8 таблеток в день, або 5 чайних ложок Хефе в порошку.


Курс прийому 4-8 тижнів, при необхідності продовження курсу - проконсультуйтеся з ветеринарним лікарем.

У складі: необроблені білки - 49%, необроблені жири - 3%, необроблені волокна - 2,4%, сира зола - 7%

Характеристики
Особливі потреби Мультивітамини;Шкіра І Шерсть;Чутливе Травлення
Тип використання Таблетки

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн