Canina (Канина) Petvital Darm Gel Петвіталь Дарма-гель - усуває проблеми з травленням 30 мл
531.00грн.

Canina (Канина) Petvital Darm Gel Петвіталь Дарма-гель - усуває проблеми з травленням 30 мл

Препарат Петвіталь Дарма-гель розроблений на основі масла енотери (83%) і несе всі корисні властивості цього масла.

Що міститься в Петвіталь Дарма-гелі штам мікроорганізмів Enterococcus faecium регулює і стабілізує природну флору кишечника, запобігаючи шлунково-кишкові розлади після прийому антибіотиків, викликані стресовими ситуаціями, переведенням на іншу корм, що супроводжуються діареєю.

Підтримує і регулює фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори (мікробіоценоз), забезпечує її фізіологічні функції в кишечнику.

Enterococcus faecium є молочнокислої бактерією, яка завдяки швидкому поділу заселяє слизову оболонку кишечника, витісняючи патогенну мікрофлору, перешкоджаючи її розмноження.

обавка на 1 мл: (1 х 109) КВЕ молочнокислі бактерії Enterococcus faecium, штам NCIB 10415 * * (допущені дозволом в порядку винятку Федерального Міністерства харчування, сільського та лісового господарства ФРН від 31.01.91 мікробної добавкою для стабілізації флори кишечника)

Показання: Дисбактеріоз і його прояви (діарея, запор, метеоризм, нудота, блювота, гострий живіт) у дорослих тварин, цуценят і кошенят, в т.ч. підсисних; дисбактеріоз в результаті лікування антибіотиками і хіміотерапевтичними засобами, і т.п.

Рекомендації щодо застосування:

Собакам і кішкам незалежно від їх розміру і віку - по 1 чайній ложці Дарма-гелю 1 раз в день до їжі протягом 10 днів, змішуючи з невеликим клічество їжі або заливати безпосередньо в пащу тварині.

Масло енотери при проблемах зі шкірою і шерстю

Масло енотери (Oenothera biennis L.) - єдиний в даний час відомий, крім материнського молока, джерело особливо біологічно активної поліненасичені жирні кислоти - гамма-лінолевої кислоти. До сих пір не відомо жодного рослини, що містить гамма-лінолеву кислоту в настільки великій кількості - 10%.

З лінолевої кислоти утворюються ейкозапентаєнова і декозагексаєнова кислоти, які беруть участь в регуляції метаболічних (обмінних) процесів, синтезу простагландинів (медіаторів запалення), в побудові клітинних мембран, знижують рівень холестерину і тригліцеридів, зменшують ризик тромбоутворення, нормалізують роботу залоз внутрішньої секреції, мають протизапальну дію , регулює статевий цикл.

Цілюща дія олії енотери посилюється входять до складу препаратів вітамінами і мікроелементами, зокрема вітамін Е (Alpha-Tocopherolacetat) має виражені антиоксидантні властивості, стабілізує біологічні мембрани структурних утворень клітин, стимулює формування міжклітинної речовини, колагенових і еластинових волокон сполучної тканини, гладкої мускулатури, судин , травного тракту.

Організм не може сам виробляти поліненасичені жирні кислоти, вони повинні надходити з щоденним раціоном.

При нестачі поліненасичених жирних кислот можуть виникнути такі симптоми: суха, ламка, тьмяна шерсть, тривала линька, екзема (особливо між пальцями), себоррея, шкірна алергія, підвищена чутливість шкіри до збудників інфекційних захворювань, запалення зовнішнього і середнього вуха, посилена секреція вушної сірки , повільне загоєння ран, порушення росту, знижений м'язовий тонус, дегенеративні зміни гепатоцитів печінки і стеноз жовчних проток.

Фасовка: 30 мл

Характеристики
Показання Захворювання Шкт

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн