VetExpert ArthroVet Complex small breeds&cats (АртроВет Комплекс Смол Брид) профілактика та лікування суглобів малих порід та котів (в капсулах)

621.00грн.

Продукт використовується для собак малих і кішок, як для профілактики, так і для лікування порушень нормальної функції суглобових хрящів і суглобів.

Рекомендується як для молодих зростаючих тварин, так і людей похилого тварин, які страждають остеоартритом.

Форма випуску: упаковка 60 капсул.

Склад:  масло соєвих бобів, глюкозамін, соєвий лецитин, хондроїтину сульфат, гіалуронова кислота, Harpagophytum procumbens 33.3 мг, авокадо 33ю3 мг, вітамін С 25 мг, сульфат марганцю 6.12 мг, міді сульфат 2.51 мг, оксид цинку 1.25 мг.

Показання до застосування:

  • Період росту цуценят і кошенят - формування хрящової тканини збільшення маси тіла, зростання навантаження на одиницю суглобової поверхні
  • Відмінності в швидкості розвитку суглобів і кісток, потреба в оптимальному або випереджальному зростанні хрящової тканини
  • Остеоартрит в будь-якому віці (запальне захворювання, що супроводжується дегенеративними змінами суглобів)
  • Артрити, артрози
  • травми
  • Високе навантаження на кінцівки, в тому числі при вадах розвитку

 

Глюкозамін  стимулює синтез глікозаміногліканів, складових елементів міжклітинної матриксу хрящової тканини, що забезпечують пружність хряща і нормалізацію функції ковзання суглобових поверхонь, запобігає руйнуванню хрящової тканини, забезпечує відновлення суглобових хрящів.

Хондроітин і гіалуронова кислота  нормалізують обмін речовин в хрящовій тканині, сприяють гідратації і відновленню нормальної в'язкості синовіальної (суглобової) рідини, підвищуючи еластичність суглобових поверхонь і стійкість суглобів до пошкоджень при рухових навантаженнях.

Комплекс екстрактів мартінії запашної, авокадо і соєвих бобів  має виражену протизапальну дію на суглоби і навколишні м'які тканини, пригнічує утворення запальних агентів, має аналгетичну та протинабрякову дію.

Вітамін C і марганець  беруть участь в синтезі білків міжклітинної матриксу хрящової тканини: діють як коферменти в процесі синтезу колагену в суглобовому хрящі і таким чином підтримують процес формування органічних складових хряща. Вітамін C нейтралізує руйнівну дію вільних радикалів на суглоби.

L-карнітин  допомагає оптимізувати масу тіла, бере участь у розщепленні жирних кислот в клітинах, в результаті чого жирні кислоти перетворюються з вивільненням енергії і не накопичуються в складі жирової тканини, що призводить до зниження механічного навантаження на суглоби.

Дозування:
Рекомендована добова доза для котів - 1 капсула в день, собаки малих порід - 1 капсула на кожні 5 кг маси тіла.

Застосування:
Можна приймати в цілому або подрібненому вигляді, під час або в перервах між їжею. Якщо дозування на добу передбачає застосування декількох таблеток, добову дозу можна розділити на 2 або 3 прийоми. Для досягнення оптимального ефекту рекомендовано застосування препарату протягом від 1 до 3 місяців, у випадках хронічних захворювань - до 6 місяців без перерви. Перед застосуванням або збільшенням терміну застосування препарату рекомендовано проконсультуватися з ветеринарним лікарем, який може змінити дозування, а також спосіб вживання відповідно до індивідуальних особливостей тварини.

Характеристики
Особливі потреби Підтримка Суглобів І Кісток
Показання Захворювання Суглобів
Тип використання Капсули

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн