Nina Ottosson Dog Smart Composite Інтерактивна гра-головоломка «Дог Смарт» для собак
468.00грн.

Якщо ви хочете, щоб ваш вихованець заробив частування і поліпшив свої розумові здібності, гра  Nina Ottosson Dog Smart  - саме те, що вам потрібно. Ця гра-головоломка 1 рівня, яка ідеально підходить для всіх собак, будь-якого віку і розміру, допомагає розважити вихованця, скоригувати деструктивні звички і поліпшити інтелектуальні здібності вихованця.

Все, що вам потрібно зробити, це заховати улюблені ласощі або корм вашої собаки під ковпачки. Ви можете заховати частування під кожною кришечкою або під декількома, щоб ускладнити завдання вашому вихованцеві. Для більшого інтересу залиште кілька ковпачків відкритими. Отвори для запаху, в верхній частині кришечки, допоможуть цікавою собаці знайти очікує її нагороду.

Під час гри стежте за поведінкою собаки і не дозволяйте їй гризти саму головоломку . Також можна використовувати іграшку як повільної годівниці, допомагає відучити улюбленця від шкідливих харчових звичок. Виготовлена гра-головоломка з, безпечного для собак і харчових продуктів, матеріалу - композиту, не містить бісфенолу А, ПВХ і фталатів. 

Переваги:

  • Виглядає, як дерево. Головоломка виглядає, як справжнє дерево, але насправді виготовлена ​​з композитного матеріалу, що поєднує в собі всі переваги, як пластика так і дерева.
  • Допомагає боротися з нудьгою і покращує інтелект вашого вихованця.
  • Легко чистити і підтримувати багаторазове використання, після гри обполосніть іграшку під теплою водою, можна використовувати мило.
  • Гра-головоломка 1 рівня для початківців собак, підійде будь-яким віковим групам та розмірами.
  • Можна використовувати, як годівницю для сухого або вологого корму.

Рівень складності 1

Розмір:  діаметр 23 см, висота 6 см

Матеріал:  композит

Характеристики
Материал Композит
Тип іграшки Для Ласощів;Інтерактивні;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн