Nina Ottosson Dog Twister Інтерактивна гра-головоломка Твістер для собак
791.00грн.

Dog Twister  - це гра-головоломка рівня 3, спеціально розроблена для собак, які вже мають досвід в розгадуванні головоломок. Ця іграшка ідеально підходить для господарів домашніх тварин, які хочуть ще більше розвинути пізнавальні здібності свого вихованця і надовго зайняти їх.

Dog Twister  має 9 ковзають трикутних деталей, які приховують відділення для частувань. Білі висувні ручки, розташовані збоку іграшки, фіксують ковзаючі деталі на місці, коли ви їх вставляєте, а ваша собака повинна витягнути ручки, щоб розблокувати деталі і зрушити їх, щоб дістатися до ласощів.

Головоломка повністю безпечна для вашого вихованця - виготовляється з міцного харчового пластику, не містить знімних частин. Але жодна іграшка не вічна, стежте за грою собаки і не дозволяйте йому гризти головоломку. Після закінчення гри, заховайте головоломку до наступного веселощів.

переваги:

  • Просунута інтерактивна головоломка для собак 3-го рівня, розважає вашого вихованця і запобігає деструктивна поведінка.
  • Покращує когнітивні навички та інтелект вашої собаки - стимулююча розум гра.
  • Легко чистити, просто витягніть з гри гранули корму і помийте її під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як головоломка висохне, можна знову грати
  • Головоломка допоможе сповільнити прийом їжі і поліпшити травлення.
  • Підходить для всіх собак будь-якого віку, породи та розміру.

Рівень складності 3

Матеріал:  пластик

Розмір:  діаметр 26 см, висота 4,5 см.

Характеристики
Материал Пластик;
Тип іграшки Для Ласощів;Інтерактивні;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн