Nina Ottosson MultiPuzzle Dog Game Інтерактивна іграшка для собак «Мультіпазл»
1098.00грн.

Multipuzzle  - це ексклюзивна гра від торгової марки Nina Ottosson, 4 рівня складності, призначена для собак, які люблять складні інтелектуальні ігри. Це найскладніший рівень головоломок, складається з ковзних плиток по зовнішньому краю дошки і центрального обертового колеса з повзунками, всього 28 прихованих відсіків. Вашому собаці доведеться штовхати носом або лапою по повзункам і колесу, щоб дістатися до ласощі.

Грайте разом з собакою, це допоможе зміцнити вашу взаємозв'язок з вихованцем і весело провести час. Для початку гри помістіть корм або ласощі в відсіки під повзунками і закрийте їх. Дозвольте вихованцеві почати шукати ласощі, якщо собаки нецікаво залиште відкритими кілька відсіків, це підігріє інтерес до гри. Слідкуйте за собакою під час гри, якщо вихованцеві незручно грати лапами, поставте іграшку в інше місце, щоб він міг пересувати слайди носом.

Гра-головоломка виготовлена ​​з міцного пластику, без знімних деталей. Міцна конструкція і вбудовані деталі, це гарантія безпечної гри Вашої собаки. Але, як і всі іграшки, головоломка не вічна, якщо вона пошкоджена не дозволяйте собаці грати нею.

Можна використовувати іграшку як годівниці для повільного годування вашої собаки, щоб допомогти виправити шкідливі звички в їжі (наприклад, ковтання корми без попереднього пережовування).

Переваги:

  • Виготовлений з безпечного для тварин і харчових продуктів матеріалу - без BPA, ПВХ і фталатів.
  • Гра-головоломка 4 рівня складності з відділеннями для частувань.
  • Ідеально підходить для собак, у яких є досвід вирішення головоломок - відмінно підходить для дресирування.
  • Підходить для всіх, вік і розмір не мають значення.
  • Стримує деструктивна поведінка і стимулює розум вашої собаки.
  • Щоб помити іграшку, досить витягнути з неї всю що залишилася їжу і помити під теплою проточною водою з використанням мила. 

Рівень складності 4

Розмір:  38 см х 38 см

Характеристики
Материал Пластик;
Тип іграшки Для Ласощів;Інтерактивні;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн