Petstages DOGWOOD STICK іграшка для собак МІЦНА ГІЛКА Догвуд Стік

95.00грн.

Іграшка для собак, виготовлена ​​з суміші деревини і міцного нетоксичного синтетичного матеріалу.

Іграшка задовольняє природний інстинкт собаки гризти.

Іграшка Дог Вуд Сток Міцна Гілка має смак і аромат натурального дерева, але не залишає скалок, як від звичайних дерев'яних гілок.

Матеріал, з якого виготовлена ​​гілка не містить свинцю і фталатів, тому Ви можете не хвилюватися даючи гілку вихованцеві, він буде щасливий!

Міцна Гілка доступна в чотирьох розмірах від мініатюрної до великої, тому кожна собака може вибрати свою ідеальну гілку!

ЗАДОВОЛЕННЯ І ЖОДНОГО ОСКОЛКА:  Дог Вуд Стек - це іграшка для жування, з ароматом і текстурою натурального дерева - справжня любов без побічних ефектів, таких як осколки в мові. Також Міцна Гілка Дог Вуд Сток не містить шкідливих речовин, наприклад як свинець і фталати, тому час проведений за жуванням цієї гілки пройде безтурботно.

ЗРОБЛЕНО У США:  до вибору іграшок для жування потрібно ставитися дуже вибірково. Саме тому, Дог Вуд Сток від Петстейджес проводиться в США з якістю і турботою, яких заслуговують собаки.

ЛЮБІМІЙ ДОЗВІЛЛЯ  - натуральний бестселер, Дог Вуд Сток, що захопить вашого вихованця настільки, наскільки задовольнить його потребу гризти. Ідеальна іграшка для дозвілля любителів погризти і для заспокоєння собак при проявах деструктивної поведінки.

СМАК ТА АРОМАТ  натурального дерева: іграшка для собак Дог Вуд Сток має аромат і смак натурального дерева, який так подобається собакам.

Рекомендації по підбору іграшки відповідно до розміру собаки:

Міні собакам до 7 кг, 10.5 см x 1 см x 1 см

Малая- собакам до 9 кг, 13.5 см x 2,5 см x 2 см

Середня-собакам до 16 кг, 19,5 см x 3,5 см x 3 см

Велика-собакам від 23 кг, і більше, 21 см x 4,5 см x 3 см

Характеристики
Тип іграшки Догляд За Зубами;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн