VITOMAX СПРЕЙ Platinum Противопаразитарный для собак, 100мл
109.00грн.
Опис

Профілактика і лікування котів при ектопаразитозах викликаються ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), Іксодові і паразитоформні кліщі (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp.) І вошами, малофагів на имагинальной і личинкової стадіях розвитку.
Склад 100 мл препарату містить діючу речовину: пропоксур - 300 мг. Допоміжні речовини: ефірна олія цітронелли, ефірне масло лимона, пропіленгліколь-400, гліцерин, спирт ізопропіловий. показання Дозування 


Перед застосуванням балон струшують і, натискаючи на распилітельную головку балона, направляють струмінь спрею з відстані 10-20 см на тулуб тварини проти росту шерсті протягом декількох секунд, зволожуючи шерсть і шкіру. Прикриваючи очі тварини, обробляють вушні раковини і груди, кінчиками пальців препарат наносять навколо очей і носа, далі обробляють шию, кінцівки, живіт і хвіст.
Обробку тварин проводять на відкритому просторі або в добре вентильованих приміщеннях. Для попередження злизування препарату щелепи тварин фіксують петлею або на шию надягають «захисний комір».
Повторні обробки проводять за показаннями, але не частіше 1-2 разів на тиждень.
Протипоказання
Не застосовувати тваринам молодше 6 тижнів. Не застосовувати старим, хворим і виснаженим тваринам, тваринам з підвищеною чутливістю до пропоксур.
Не рекомендується використовувати самкам в період вагітності і лактації.
Зберігання
Зберігати препарат окремо від харчових продуктів і кормів, в сухому, недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 0 до 25 ° С.
Характеристики
Тип використання Спрей

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн