Apicenna Празіцид Суспензія Плюс Засіб від глистів для цуценят малих порід 6 мл
55.00грн.

Празіцід-суспензія Плюс 6 мл для орального застосування для цуценят дрібних порід.

В якості діючих речовин в 1 мл містить:  15 мг пірантелу памоат, 15 мг фебантел, 1,5 мг празиквантель і допоміжні речовини: полівінілпіролідон - 10 мг, гліцерин - 50 мг, аспасвіт Ц-200 - 5 мг, твін-80 - 6 мг, ксантанову камедь - 3 мг, бензоат натрію - 1,5 мг, сорбат калію -1,5 мг, піногасник - 0,7 мг, лимонну кислоту - 0,5 мг, ароматизатор «Молочний шоколад» - 1 мг, Na- карбоксиметилцеллюлозу - 3 мг, сукралозу - 1 мг, β-циклодекстрин - 5 мг і воду очищену - до 1 мл.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою суспензію світло-жовтого кольору, при зберіганні допускається розшарування суспензії, що зникає при збовтуванні.

Показання

Празіцід-суспензію Плюс призначають цуценятам дрібних порід з профілактичною і лікувальною метою при шлунково-кишкових нематодозах (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, дипилидиоз, ехінококоз, дифиллоботриоз, мезоцестоідоз) і змішаних нематод-цестодозних инвазиях.

Дози і спосіб застосування

Лікарський препарат застосовують тваринам перорально індивідуально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в наступних дозах - 1 мл на 1 кг маси тварини.

З профілактичною метою дегельмінтизацію тварин проводять один раз в квартал, а також перед кожною вакцинацією.

З лікувальною метою, а також з метою профілактики при груповому (скупченому) утриманні тварин (розплідники, притулки, віварії), обробку проводять дворазово з інтервалом 14 діб: при нематодозах один раз в день, при цестодозах і змішаних нематод-цестодозних инвазиях один раз в день протягом 3 послідовних днів.

Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. Флакон з суспензією перед кожним застосуванням слід ретельно струсити.

Фармакологічні властивості

Празіцід-суспензія Плюс відноситься до комбінованих антігельмінтним лікарських препаратів. Комбінація празиквантель, фебантел і пірантелу памоат, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельминтного дії на шлунково-кишкових нематод (Тохосаra саnis, Toxocara cati, Тохосаra mistax, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Ancylostoma caninum) і цестод (Echinococcus granulosus, Alveococus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobotrium latum, multiceps multiceps), що паразитують у цуценят.

Пірантел памоат - з'єднання групи піримідинів, механізм його дії заснований на блокаді передачі нервових імпульсів в нервово-м'язових синапсах шляхом деполяризації мембран м'язових клітин, що викликає параліч м'язової системи нематод; пирантел погано всмоктується, що забезпечує його пролонговану дію на гельмінтів в кишечнику; виводиться з організму в основному в незміненому вигляді (93%) з фекаліями.

Празиквантел - з'єднання групи піразінізохінолінов, активно відносно шлунково-кишкових цестод на всіх фазах розвитку. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Ca2 +), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі гельмінтів і сприяє їх виведенню з організму тварини. З'єднання швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 1-3 години, оборотно зв'язується з білками сироватки крові (70-80%), частково метаболізується в печінці, реекскретіруется в кишечник, виводиться з організму в основному з сечею (до 80%) протягом 24 годин. Фебантел відноситься до пробензімідазолам, біотрансформується в організмі в бензимідазоли.

Механізм дії фебантел заснований на інгібуванні ферменту фумаратредуктази в мітохондріях гельмінтів, в результаті чого порушується засвоєння глюкози і синтез білка тубуліну, що призводить до руйнування мікротубулярного апарату клітин паразита, викликаючи його загибель. Фебантел всмоктується в кишечнику, метаболізується в печінці і виділяється з жовчю в просвіт кишечника, де частково відзначається його повторна резорбція, з організму виводиться як в незмінному стані, так і у вигляді декількох метаболітів з фекаліями і сечею.

Празіцід-суспензія Плюс за ступенем впливу на організм відноситься до речовин малонебезпечних (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії, добре переноситься цуценятами дрібних порід.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування є індивідуальна непереносимість компонентів препарату (в тому числі в анамнезі).

Празіцід- суспензію Плюс не слід застосовувати виснаженим, хворим на інфекційні хвороби і видужують тваринам.

Не слід застосовувати Празіцід-суспензію Плюс одночасно з лекартвеннимі препаратами, що містять піперазин, і засобами, які інгібують холіноестеразу.

Дані про несумісність Празцід-суспензії Плюс з лікарськими засобами інших фармакологічних груп і кормовими добавками відсутні.

Празіцід-суспензія Плюс не призначена для застосування продуктивним тваринам.

Побічні дії

При застосуванні Празіцід-суспензії Плюс відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається.

У деяких тварин можливі порушення роботи шлунково-кишкового тракту (рідкий стілець, блювота) і посилення слиновиділення, які зникають мимовільно і не вимагають застосування лікарських засобів.

При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату і появі алергічних реакцій його використання припиняють і призначають тварині антигістамінні препарати і засоби симптоматичної терапії.

особливі вказівки

При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися пригнічений стан, відмова від корму, надмірне слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту.

У цих випадках застосовують ентеросорбенти і засоби симптоматичної терапії.

Слід уникати порушень схеми дегельмінтизації, так як це може призвести до зниження ефективності.

У разі пропуску чергової дози, препарат необхідно ввести якомога скоріше в тій же дозі, далі інтервал між введеннями препарату не змінюється.

Умови зберігання

Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва.

Забороняється застосування Празіцід-суспензії Плюс після закінчення терміну придатності.

Характеристики
Вік собаки Цуценята
Розмір породи Дрібна
Тип використання Суспензія

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн