breadcrumbs_revolution_theme
УМОВИ КУПІВЛІ, ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ

Умови оформлення замовлень і вартість доставки:

- замовлення приймаються з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00, в суботу з 10:00 до 14:00. Замовлення, здійснені в неділю, або після 18.00 обробляються на наступний робочий день.

- мінімальна сума замовлення в нашому інтернет-магазині становить 200 грн. (Замовлення до 200 грн. Не обробляються).

- видача замовлень до 300 грн. здійснюється безпосередньо в магазинах за адресами: Одеса, вул. Суднобудівна 9, вул. Бреуса 63/1, вул. Новосельського 110, вул. Космонавтів 5. Доставка не проводиться.

Уточнюйте наявність і ціну товарів

Статус товару: В наявності може включати в себе ситуацію, коли товар знаходиться на складах виробника і його доставка покупцю вимагає певного часу. При виникненні такої ситуації менеджер інтернет-зоомагазину при оформленні замовлення повідомляє покупця про орієнтовні терміни доставки замовлення, що включає такі товари.

Вартість доставки замовлень на суму від 300 до 500 грн. залежить від району:

- Фонтан, Черемушки, Центр - 30 грн.,

- Таїрове, Чорноморка, Совіньон, сел. Котовського, Слобідка - 50 грн.

При замовленні на суму від 500 грн. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА по Одесі! *

* Зверніть увагу, що у вартість для безкоштовної доставки не входить продукція Friskies, Мяу, Гав, Пан Пес, Пан Кот, Чудо-Блюдо, Ройчер, Felix, Gourmet та інші корми економ-класу, а також наповнювачі для туалету, такі як Екот, AnimAll (дерев'яний), Пушистік, Super Cat, Барс, Комфорт, Мурка.

При замовленні, вагою більше 20 кг, можливість доставки та її вартість розраховується індивідуально (залежно від району міста, під'їзду до парковки, суми замовлення і тд).

Умови доставки в м.Чорноморськ, Фонтанку, Сухий Лиман:

- при замовленні до 1200 грн. - вартість доставки 75 грн .;

- при замовленні від 1200 грн. - доставка безкоштовна! *

Зверніть увагу, що у вартість для безкоштовної доставки не входить продукція Friskies, Мяу, Гав, Пан Пес, Пан Кот, Чудо-Блюдо, Ройчер, Felix, Gourmet, Darling та інші корми економ-класу, а також наповнювачі для туалету, такі як Super Cat, Барс, Комфорт, Мурка.

Доставка здійснюється з понеділка по суботу.

Доставка по Україні кур'єрськими службами

Доставка Новою Поштою

Можлива відправка замовлень від 300 грн. по Україні кур'єрською службою «Нова пошта».  Наповнювачі та товари економ-класу відправляються по повній передоплаті.

Вартість доставки товарів до 1кг "Новою поштою" становить 40 гривень. До 5 кг - 50-60грн, до 15кг - 75-85грн. Понад 15кг - 85 і вище грн. Також можливі зміни в тарифах Нової Пошти. Всю інформацію про вартість доставки у Ваше місто уточнюйте у операторів транспортної компанії або на їхньому сайті.

Вартість пересилання товарів за рахунок покупця

Переконливе прохання: Сплачуйте замовлення тільки після того, як з Вами зв'яжеться наш менеджер!

Обмін і повернення

Обмен и возврат возможен только в магазине на Судостроительной 9 в течении 14 дней со дня покупки, если упаковка товара не вскрыта и не повреждена (Согласно "ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про захист прав споживачів""). Возврату и обмену не подлежат средства личной гигиены и прочие товары, согласно "Додатку №3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172" и "ПОСТАНОВІ від 19 березня 1994 р. N 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів""

Увага!

Зовнішній вигляд упаковки, характеристики, комплектація товару можуть відрізнятися від вказаних на сайті. Комплектність і спеціфікaція наводиться відповідно до описі виробника, пaспорта вироби, або товaрa, нaходящегося в цей момент нa склaде. Виробник може вносити зміни в свій товар без предвaрітельного повідомлення продaвцa. Переконливе прохання, при покупці погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики і комплектацію товару

Так само візьміть до уваги, що ціни на сайті можуть відрізнятися від цін в наших магазинах.