breadcrumbs_revolution_theme

УМОВИ КУПІВЛІ, ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ
Доставка в Суворовський район здійснюється в середу, суботу; в Чорноморськ - у вівторок, четвер (в залежності від трафіку на дорогах і кількості замовлень).

Замовлення, оформлені до 12:00, доставляються в той же день (за умови наявності всіх товарів). Замовлення, оформлені після 12:00, доставляються на наступний день.* Зверніть увагу, що у вартість для безкоштовної доставки не входить продукція Friskies, Мяу, Гав, Пан Пес, Пан Кот, Чудо-Блюдо, Ройчер, Felix, Gourmet та інші корми економ-класу, а також наповнювачі для туалету, такі як Екот, AnimAll (дерев'яний), Пушистік, Super Cat, Барс, Комфорт, Мурка, Чемпіон.
Замовлення, які здійснені після 12:00, доставляються на наступний день згідно з  районом доставки.

При замовленні від 1000 грн доставка Новою Поштою безкоштовна!*

*Зверніть увагу, що на товари економ-класу, великогабаритні та акційні** позиції безкоштовна доставка не розповсюджується.

**Під акційними маються на увазі товари з подарунком (наприклад, 14+14, 12+4, 4+4 і тд.). Всі питання можете уточнити в менеджера.

Обмін і повернення

Обмін і повернення можливий тільки в магазині на Суднобудівній 9 протягом 14 днів з дня покупки, якщо упаковка товару не розкрита і не пошкоджена (Згідно "ЗАКОНУ УКРАЇНИ" Про захист прав споживачів ""). Товар також може бути повернений кур'єру безпосередньо в момент доставки. Якщо повернення товару відбувається без вагомої причини, вартість доставки оплачується.

Обов'язково перевіряйте товар відразу у відділенні Нової Пошти або при доставці кур'єром. Претензії на предмет бою і пошкодження товару не приймаються після підписання документу про отримання.

Обов'язкова умова для повернення або заміни товару - відсутність на ньому пошкоджень, наявність оригінальної упаковки, супровідних документів.

Всі дії з повернення товару відбуваються відповідно до «Закону про захист прав споживачів».

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №172 від 19 березня 1994 року про реалізацію окремих положень закону України "Про захист прав споживачів" не підлягають поверненню:

  • товари медичного призначення: лікарські препарати та прилади для лікування; тварин, медичний одяг, попони, бандажі та тп.
  • предмети гігієни;

  • парфюмерно-косметичні і товари в аерозольній упаковці;
  • рушники, покривала, лежаки, будиночки;

  • зубні щітки, гребінці, гребінці, інструменти для грумінгу.
  • м'які або надувні іграшки;

  • товари для цуценят і кошенят (пелюшки, соски, пляшечки для годування, поїлки і т.д.);

  Також зверніть увагу, що ціни на сайті можуть відрізнятися від цін в наших магазинах.