breadcrumbs_revolution_theme
УМОВИ КУПІВЛІ, ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ

Умови оформлення замовлень і вартість доставки:

- замовлення приймаються з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00, в суботу з 10:00 до 14:00. Замовлення, здійснені в неділю, або після 18.00 обробляються на наступний робочий день.

- мінімальна сума замовлення в нашому інтернет-магазині становить 200 грн. (Замовлення до 200 грн. Не обробляються).

- видача замовлень до 300 грн. здійснюється безпосередньо в магазинах за адресами: Одеса, вул. Суднобудівна 9, вул. Бреуса 63/1, вул. Новосельського 110, вул. Космонавтів 5. Доставка не проводиться.

Уточнюйте наявність і ціну товарів

Статус товару: В наявності може включати в себе ситуацію, коли товар знаходиться на складах виробника і його доставка покупцю вимагає певного часу. При виникненні такої ситуації менеджер інтернет-зоомагазину при оформленні замовлення повідомляє покупця про орієнтовні терміни доставки замовлення, що включає такі товари.

Вартість доставки замовлень на суму від 300 до 500 грн. залежить від району:

- Фонтан, Черемушки, Центр - 30 грн.,

- Таїрове, Чорноморка, Совіньон, сел. Котовського, Слобідка - 50 грн.

При замовленні на суму від 500 грн. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА по Одесі! *

* Зверніть увагу, що у вартість для безкоштовної доставки не входить продукція Friskies, Мяу, Гав, Пан Пес, Пан Кот, Чудо-Блюдо, Ройчер, Felix, Gourmet та інші корми економ-класу, а також наповнювачі для туалету, такі як Super Cat, Барс, Комфорт, Мурка.

Умови доставки в м.Чорноморськ, Фонтанку, Сухий Лиман:

- при замовленні до 1200 грн. - вартість доставки 75 грн .;

- при замовленні від 1200 грн. - доставка безкоштовна! *

Зверніть увагу, що у вартість для безкоштовної доставки не входить продукція Friskies, Мяу, Гав, Пан Пес, Пан Кот, Чудо-Блюдо, Ройчер, Felix, Gourmet, Darling та інші корми економ-класу, а також наповнювачі для туалету, такі як Super Cat, Барс, Комфорт, Мурка.

Доставка здійснюється з понеділка по суботу.

Доставка по Україні кур'єрськими службами

Доставка Новою Поштою

Можлива відправка замовлень від 300 грн. по Україні кур'єрською службою «Нова пошта».  Наповнювачі та товари економ-класу відправляються по повній передоплаті.

Вартість доставки товарів до 1кг "Новою поштою" становить 40 гривень. До 5 кг - 50-60грн, до 15кг - 75-85грн. Понад 15кг - 85 і вище грн. Також можливі зміни в тарифах Нової Пошти. Всю інформацію про вартість доставки у Ваше місто уточнюйте у операторів транспортної компанії або на їхньому сайті.

Вартість пересилання товарів за рахунок покупця

Переконливе прохання: Сплачуйте замовлення тільки після того, як з Вами зв'яжеться наш менеджер!

Обмін і повернення

Обмен и возврат возможен только в магазине на Судостроительной 9 в течении 14 дней со дня покупки, если упаковка товара не вскрыта и не повреждена (Согласно "ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про захист прав споживачів""). Возврату и обмену не подлежат средства личной гигиены и прочие товары, согласно "Додатку №3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172" и "ПОСТАНОВІ від 19 березня 1994 р. N 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів""

Увага!

Зовнішній вигляд упаковки, характеристики, комплектація товару можуть відрізнятися від вказаних на сайті. Комплектність і спеціфікaція наводиться відповідно до описі виробника, пaспорта вироби, або товaрa, нaходящегося в цей момент нa склaде. Виробник може вносити зміни в свій товар без предвaрітельного повідомлення продaвцa. Переконливе прохання, при покупці погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики і комплектацію товару

Так само візьміть до уваги, що ціни на сайті можуть відрізнятися від цін в наших магазинах.