Simple Solution (Симпл Солюшн) ORANGE OXY CHARGED універсальний засіб для видалення запахів і плям тварин 945 мл
370.00грн.

Simple Solution Orange Oxy Charged & trade; Stain & Odor Remover - високоефективне рідке засіб, яке повністю усуває неприємні запахи всіх видів. Спеціальне комбінована дія апельсина і кисню у формулі Orange Oxy Charged Stain & Odor Removerу усуває навіть найстійкіші забруднення, включаючи плями від сечі, фекалій, крові, трави, соку і червоного вина. Засіб призначений для килимів, оббивки, постільних речей та одягу.

  • Не використовуйте засіб для вовняних покриттів і виробів зі шкіри.
  • Переваги Simple Solution Orange Oxy Charged Stain & Odor Remover:
  • Високоефективний засіб
  • Швидко усуває плями і запахи, а не маскує їх
  • Спеціальна формула Orange Oxy Charged Stain & Odor Removerу , що усуває навіть найстійкіші забруднення
  • Містить комплекс ПАР м'якої дії, насичений киснем нейтралізатор запаху, стабілізатор і ароматизатор
  • Допомагає запобігти повторному забрудненню і мітки
  • Має освіжаючий апельсиновий аромат

Склад : очищена вода, гидроген пероксид (перекис водню), комплекс ПАР м'якої дії, насичений киснем нейтралізатор запахів, стабілізатори, ароматизатори.

Інструкція по застосуванню: перед використанням засобу необхідно видалити залишки твердих і рідких забруднень. За 24 години до застосування протестувати засіб на невеликій, непомітній ділянці. Перед нанесенням, засіб потрібно добре збовтати. Не застосовувати препарат засіб для обробки вовняних та шкіряних поверхонь. Одягнути захисні печатки і обробити забруднену ділянку. При очищенні килимів, забруднені ділянки рекомендується обробляти двічі, щоб всі верстви килима повністю просочилися засобом. Почекати 5-10 хвилин. Залишки вологи промокнути сухою тканиною, яка не фарбує і не линяє або щільними паперовими серветками. Почекати поки поверхня висохне, що може зайняти від 24 до 48 годин. Після висихання плями і запах повністю зникнуть. Якщо після висихання обробленої поверхні запахи залишаються, значить поверхня не повністю просякла засобом і її необхідно обробити повторно.

Попереднє замочування: обробити забруднену ділянку і залишити на 10 хв. Потім можете почати прання.

Машинне прання килимів: необхідно попередньо обробити забруднені ділянки дотримуючись інструкції вище. Для уси лення ефекту додати 120 мл засобу в суміш води і шампуню.

Застереження: при контакті кошти зі шкірою може виникнути місцеве знебарвлення і роздратування. В цьому випадку необхідно ретельно промиємо ділянку шкіри, на який потрапило засіб проточною водою. У разі, якщо роздратування не проходить необхідно звернутися до лікаря. засіб подразнює слизові оболонки, тому уникайте контакту з очима. У разі потрапляння в очі, ретельно промийте їх проточною водою протягом 15 хвилин. Есліслі роздратування не проходить, необхідно звернутися до лікаря. Засіб містить перекис водню, тому під час використання одягайте рукавички і уникайте контакту кошти з шкірою.

Не використовуйте в комбінації із засобами містять відбілювачі.

Зберігання: зберігати в недоступному для дітей та тварин.

Обсяг: 945 мл

Характеристики
Тип засобу Миючий Засіб;
Тип використання Спрей;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн