Вкл/выкл категории

Для котячих коректори поведінки ще більш актуальні, так як виховувати кішку складніше, ніж будь-яка інша тварина. Дикі інстинкти і волелюбний притаманні навіть самому ніжному й товариському кошеняті. Ось і доводиться рятувати нові меблі від гострих кігтиків маленького хижака. Засіб проти дряпання Nature`s Miracle® нейтралізує секрет залоз подушечок лап кішок, якими вони мітять територію в момент дряпання предметів, а також містять натуральні репеленти, що відбивають бажання точити кігті об оброблену поверхню.

При змісті кішки важливо стежити за її психоемоційним станам і захищати улюбленицю від стресів, які здатні завдати непоправної шкоди будь-якому представникові котячих. Почуття безпеки допоможе створити Заспокійлива засіб «Антистрес» Nature's Miracle®. Воно містить ефірні масла і рослинні екстракти, що знижують нервозність кішок і дозволяють мінімізувати негативний вплив стресу на організм вихованця. Використовувати «Антистрес» потрібно при виникненні будь-якої нервуючої ситуації, будь то поїздка до ветеринара або транспортування тварини, поява в будинку нового члена сім'ї або прихід гостей, тривале перебування на самоті або какофонія петард за вікном.

Застосування цих дивовижних коректорів поведінки допоможе виростити слухняне тварина і спростити навчання вихованця. Але не залежно від того, з якою проблемою стикається власник, в основі виховання чотириногого друга повинні лежати послідовність, терпіння і любов.

Читать полностью

Вид:


Виробник:8in1 Pet Products
Вага:1.00 кг
479.00грн.
Виробник:8in1 Pet Products
Артикул:680284 /5778
Вага:1.00 кг
405.00грн.
Виробник:Природа
Вага:0.30 кг
149.00грн.
Виробник:Природа
Вага:0.30 кг
174.00грн.
Виробник:Trixie
52.00грн.
Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)