Вкл/выкл категории

Вітаміни і ліки для дорослих собак і цуценят. Nutri-Vet (Нутрі-вет) , VetExpert (ветекспертів) , 8in1 (8в1) , Beaphar (Беафар)

Часто люди думають, що тільки їх організм потребує вітамінів.

Неправильно !!!

Для зміцнення і розвитку організму, профілактики захворювань, потрібні вітаміни і тваринам. Хоча собаки і кішки люблять поїдати страви друг у друга, їх харчові потреби дуже різні. Звичайно, кожен з них зможе вижити після обміну їжею, але скоро почнуться проблеми зі здоров'ям. Потреби в харчуванні собаки більше схожі на потреби людей, оскільки вони всеїдні і не м'ясоїдні, як кішки. Собаки отримують поживні речовини з тваринної і рослинної їжі. Завдання господаря полягає в тому, щоб забезпечити вихованцеві достатню кількість вітамінів і мінералів.

Вітаміни, необхідні собакам

Вітамін А

Вітамін потрібен для гарного зору і сильної імунної системи. Оскільки це жиророзчинний вітамін і зберігається в жирових відкладеннях вашої собаки, ви повинні бути обережні, щоб не сталася передозування.

вітамін D

Важливий для зміцнення кісток і м'язів собаки. Є жиророзчинних, так що будьте обережні, щоб не дати вашому собаці занадто багато вітаміну D.

вітамін В1

Вітаміни групи В розчинні у воді, тому надлишки вийдуть разом з сечею собакі.Вітамін В1, або тіамін, потрібен для високої енергії і вуглеводного обміну.

вітамін В6

Собаці також необхідний вітамін В6 для здорової крові, нервової та імунної системи. Дефіцит може привести до втрати ваги, м'язовим судом і анемії.

вітамін В12

Поряд з іншими вітамінами групи В, такими як ніацин і рибофлавін, вітамін В12 впливає на функцію ферментов.Потеря апетиту, низький вміст білих кров'яних клітин і анемія може бути ознакою дефіциту вітаміну В12.

Крім вітамінів цуценятам і дорослим собакам потрібні і мінерали:

кальцій

Всі собаки потребують кальції. Він потрібен для міцних кісток і зубів, для згортання крові плюс здорова нервова система. Недолік цього мінералу в раціоні вашої собаки може викликати серйозні скелетні аномалії.

 мідь

Незвичайний мінерал. Мідь має важливе значення для правильного формування кістки, тканини та клітини. Випадання вовни, пігментація може означати те, що ваш щеня не отримує достатньої кількості міді в свій раціон.

Залізо

Завдяки залозу відбувається нормальна робота червоних кров'яних клітин, які транспортують кисень в організм. Якщо ваша вихованець млявий і слабкий, значить він не отримує достатню кількість заліза.

йод

Ваша собака повинна отримувати мінерал для нормального функціонування щитовидної залози і правильного обміну речовин. Збільшення щитовидної залози, суха, рідкісна шерсть, і збільшення ваги - ознака йододефіциту.

цинк

Цей мінерал важливий для підтримки здорової шерсті і шкіри. З - за нестачі цинку в раціоні може відбутися зниження маси тіла, блювота і пошкодження шкіри.

Читать полностью

Вид:


Виробник:8in1 Pet Products
219.00грн.
Виробник:8in1 Pet Products
417.00грн.
Виробник:8in1 Pet Products
366.00грн.
Виробник:8in1 Pet Products
416.00грн.
Виробник:Zoetis
7670.00грн.
Виробник:Zoetis
4532.00грн.
Показано з 1 по 12 із 145 (13 сторінок)