Schesir - італійський бренд, який більше 30 років виробляє високоякісну продукцію для домашніх вихованців, пропонуючи широкий асортимент монопротеінових (монобелкових) кормів. У складанні раціонів застосовуються рекомендації факультету ветеринарної медицини Alma Mater Studiorum Болонського університету, гарантуючи максимальну користь для здоров'я і довголіття вашого вихованця.

Сухий корм Шезір для котів і собак - повноцінний раціон з унікальною монопротеіновой рецептурою. Він виготовляється на основі високого вмісту одного джерела м'яса (курки, ягняти, риби) без додавання інших тваринних білків, що мінімізує ризики виникнення харчової алергії. У сухих кормах Шезір немає барвників, ароматизаторів та консервантів. Якість і безпека кормів Schesir забезпечується строгим контролем і аналізом продуктів, упаковки, а також готової продукції.


Шезір пропонує різноманітність монопротеінових рецептів, враховуючи особливості породи і вікові категорії собак і котів (для цуценят і кошенят, літніх вихованців, з проблемами зайвої ваги та інше). 100% натуральність інгредієнтів, відмінний смак, баланс вітамінів і мінералів робить корми Schesir винятковими і забезпечує вашим домашнім улюбленцям незрівнянне задоволення і збалансований раціон!

Немає жодного товару даного виробника.