Вкл/выкл категории

Однак останнім часом з'явилася нова тенденція виховання тварин, заснована на їх фізіології, що дозволяє домагатися якнайшвидших результатів без нанесення будь-якої шкоди своєму улюбленцю. Мова йде про спеціальні спреях-коректорах поведінки, в основі яких лежать рослинні екстракти, природним чином виправляють небажану поведінку собаки чи кішки.


Наприклад, якщо щеня гризе речі і псує меблі за відсутності господаря, його не можна карати по поверненню додому, тому що після витівки пройшло багато часу. Але цю проблему можна вирішити, використовуючи Засіб-Антігризін для собак Nature`s Miracle®. Воно містить гіркі рослинні компоненти, безпечно відучуючи собаку від згубної звички. Крім того, завдяки заспокійливим феромонам, спрей зменшує занепокоєння собаки, що спонукає її що-небудь гризти.


Для того, щоб не пускати вихованця на заборонену територію (в спальню, на диван або в город), з'явилися відлякують коректори поведінки Nature`s Miracle®, розроблені як для собак,


так і для кішок. Натуральні репеленти в їх складі не подобаються тваринам, і вони вважають за краще обходити запах спрея стороною. Використовуючи властивості таких коштів, ми немов говоримо на одній мові з нашим улюбленцем, природним чином змушуючи його правильно себе вести. Це зміцнює зв'язок зі своїм вихованцем і полегшує його зміст в будинку.

Так привчання до туалету теж стало простим завданням. Досить розпорошити Засіб для привчання собак до туалету Nature`s Miracle® в відведеному місці, і щеня зрозуміє, що воно призначене для відправлення своїх потреб.

Читать полностью

Вид:


231.00грн.
Виробник:Ceva
469.00грн.
Виробник:Ceva
929.00грн.
Виробник:Природа
Вага:0.30 кг
174.00грн.
Виробник:Природа
Вага:0.30 кг
174.00грн.
Показано з 1 по 12 із 23 (2 сторінок)