Вкл/выкл категории
Для чого птахам потрібні мінерали?

 Для повноцінного розвитку організму декоративних птахів в раціон потрібно вносити мінерали. Дані речовини сприяє правильному формуванню скелета, зміцнюють дзьоб, нормалізують роботу травної системи і підтримують інші життєво важливі функції організму пернатих.
 Справа в тому, що травна система птиці відрізняється від такої у собаки, кішки або людини - у птахів немає зубів, а шлунок має два відділи. У першому в шматочки їжі додаються травні речовини, щось на зразок шлункового соку, а другий, що складається з м'язової тканини, відповідає за перемелювання (пережовування) твердих шматочків. У цьому процесі обов'язково беруть участь дрібні камінчики, які птахи поїдають спеціально. При їх нестачі великий відсоток їжі просто не зможе перетравитися, і поживні речовини покинуть організм разом з послідом, не встигнувши засвоїтися.Для чого птахам потрібні вітаміни добавки?

 Спосіб життя папуг в неволі разюче відрізняється від того ритму, можливостей і небезпек, застережних птахів в дикій природі. При правильному догляді, в домашніх умовах, тривалість життя деяких видів папуг може бути значно більше, ніж в тропічних лісах або пустельних саванах.

Але не завжди власник може дати пернатому все те необхідне, чого потребує його організм. Під час хвороби птиці, незбалансованому раціоні, в період зростання пташенят, розмноження або линьки, папугам потрібна додаткова підгодівля, багатший раціон в харчуванні.
Читать полностью

Вид:


Виробник:Canvit
Вага:0.50 кг
168.00грн.
Виробник:Versele-Laga
240.00грн.
Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)