Davis KetoHexidine Shampoo ДЕВІС КЕТОГЕКСІДІН шампунь з 2% хлоргексидином і 1% кетоконазолом для собак і котів із захворюваннями шкіри

545.00грн.

Davis KetoHexidine – отличное средство для мытья и ухода за животными с заболеваниями кожи. Состав шампуня включает два активных ингредиента - 2% хлоргексидина глюконат и 1% кетоконазол, которые эффективны при лечении дерматитов различной этиологии и заболеваний кожи, вызванных грибками, дрожжами, бактериями, особенно при смешанной кожной инфекции. ДЭВИС КЕТОГЕКСИДИН можно успешно применять для профилактики или при подозрении на дерматофитию (лишай).

Шампунь воздействует непосредственно на пораженную кожу, поэтому достигается эффективность профилактики и лечения при максимальной безопасности для здоровья животного. Davis KetoHexidine смывает микроорганизмы, которые провоцируют кожные заболевания, при этом у бактерий и грибков не вырабатывается устойчивость к активным ингредиентам средства даже при длительном его применении.

Важно! Перед применением шампуня обратитесь к ветеринару для диагностирования дерматологического заболевания и возможности применения данного средства. Чтобы шампунь «работал», необходимо после нанесения оставить его на шерсти на 5-10 минут и только потом смыть.

Почему стоит купить шампунь для собак и котов Davis KetoHexidine:

 • предназначен для устранения дерматологических проблем, связанных с бактериями, дрожжами и грибами;
 • активные компоненты - 2% хлоргексидина глюконат и 1% кетоконазол;
 • хлоргексидин – активное антибактериальное средство, убирает с поверхности кожи грязь, токсины, аллергены и прочее, к нему не вырабатывается устойчивость у бактерий и грибков;
 • кетоконазол ефективний при дерматитах, лишаї, себореї, грибкових ураження шкіри в якості лікувального та профілактичного засобу, часто входить до складу шампунів проти лупи для людей, знімає свербіж;
 • вівсяне борошно заспокоює, пом'якшує і зволожує роздратовану шкіру, відновлює м'якість і блиск шерсті;
 • алое вера має антисептичні та бактерицидні властивості, прискорює процеси регенерації шкіри;
 • має легкий аромат м'яти;
 • можна використовувати для собак, котів, коней всіх порід.
 • Країна-виробник: США.

  АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: 2% хлоргексидину глюконат, 1% кетоконазол.

  НЕАКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: очищена вода, лауретсульфат амонію, кокамідопропіл бетаїн (і) кокамід MEA, моностеарат етиленгліколю,  колоїдна вівсяне борошно  ,  алое вера  , ароматизатор перцевої м'яти, метілхлороізотіазолінон (і) метілізотіазолінон.

  Перед застосуванням добре збовтайте.

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

  1. Добре намочіть шерсть теплою водою.

  2. Нанесіть шампунь на голову і вуха тварини, потім вспеньте. Не допускайте попадання шампуню в очі. Повторіть процедуру на шиї, грудях, спині, закінчуючи лапами. Дайте шампуню вбратися протягом 5-10 хвилин. Може використовуватися спочатку 2-3 рази в тиждень протягом 28 днів, а потім зменшувати до одного разу на тиждень або за вказівкою лікаря.

  3. Ретельно змийте.

  Може використовуватися спочатку 2-3 рази в тиждень протягом 28 днів, а потім частоту застосування можна знизити до 1 разу на тиждень або за вказівкою лікаря.

  Призначений тільки для зовнішнього використання. Зберігати шампунь в недоступному для дітей місці.

  Характеристики
  Вид косметики Шампунь;
  Класифікація засобу Лікувальне;

  Ще не було питань.

  Доставка по Одесі

  Безкоштовно від 500 грн

  Повернення товару

  14 днів для повернення

  Підтримка клієнтів

  Допоможемо і проконсультуємо

  Онлайн оплата

  Безпечна оплата онлайн