Бродлайн Спот-он (Broadline) для кошек от внешних и внутренних паразитов, 1 пип.

256.00грн. 231.00грн.

Форма випуску та склад:
Є прозорою безбарвною або жовтуватого кольору рідина. Препарат випускають розфасованим по 0,3 і 0,9 мл в пластикових шприцах-аплікатором. 
Шприц-аплікатор 0,3 мл містить в якості діючих речовин:
фіпроніл - 25 мг, S-метопрен - 30 мг, епріномектін - 1,2 мг, празиквантел - 25 мг 
допоміжні речовини: бутилгідрокситолуол, стабілізований гліцерин формальний, діметілізосорбітол.

Фармакологічні властивості:
Препарат відноситься до комбінованих протипаразитарною лікарських препаратів. Що входять до складу  засобу від бліх для кото в  активні компоненти забезпечують його широкий спектр дії відносно екто і ендопаразитів кішок.

Фіпроніл , що входить до складу препарату, належить до інсектоакарицид групи фенілпірозолов, механізм його дії полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів. 
S-метопрен , пригнічуючи ювенільний гормон, необхідний для синтезу хітину, викликає аномалії розвитку комах на стадії яйця і личинки, запобігає появі комах на тварин і Інфестація житлових приміщень.

Після нашкірному нанесення препарату, протягом перших днів після обробки, діючі речовини фіпроніл і (S) -метопрен поширюються по шкірно-волосяний покрив кішки, практично не всмоктуючись в системний кровотік, і надають контактна інсектоакарицидної дію до 42 діб. Епріномектін і празиквантел добре всмоктуються через шкіру і досягають максимальної концентрації в плазмі крові протягом 48 і 6 годин після обробки відповідно.

Бродлайн Спот-Він активний відносно: бліх; власоедов; іксодових кліщів; шлунково-кишкових нематод (личинки, статевонезрілі і дорослі форми); нематод сечового міхура; легеневих нематод; личинок дірофілярій; цестод (всі фази розвитку).

Показання до застосування:
Призначається кішкам для лікування і профілактики ентомози, нематозов, цестодозов, а також викликаються іксодових кліщів акарози; для профілактики дирофіляріозу, що викликається личинками Dirofilaria immiti; і в комплексній терапії алергічного дерматиту, що викликається блохами.
 
Застосування :
Препарат застосовують кішкам одноразово шляхом зовнішнього топікального нанесення на суху, неушкоджену шкіру, використовуючи шприци-аплікатори різної фасування. Розставивши шерсть по середній лінії шиї між підставою черепа і лопатками, видавити весь вміст шприца-аплікатора безпосередньо на шкіру в одне місце. З урахуванням маси оброблюваної кішки вибирають шприц-аплікатор або їх комбінацію відповідно до таблиці:
 
вага кішкиОб'єм шприца-аплікатора, млФіпроніл, мгS-метопрен, мг Епріномектін, мгПразиквантел, мг 
до 2,5 кг0,324,930,0 1,2 24,9 
від 2,5 до 7,5 кг0,974,7 90,03,6 74,7 
                              


Повторні обробки проводять з інтервалом в 1 місяць. Не слід мити і купати тварину протягом 48 годин після нанесення препарату. При частому (частіше 2 разів на місяць) миття кішки з миючим засобом, обробку можна повторити через 2-2,5 тижні. Препарат дозволений до застосування здоровим кішкам і кошенятам з віку 7 тижнів і / або масою більше 0,6 кг. Вагітним і лактуючим самкам при необхідності застосовують під контролем лікаря.

Протипоказання :
Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату

Характеристики
Тип використання Краплі В Холку

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн