Дронтал для дегельмінтизації котів і кішок 1 таблетка
34.00грн. 31.00грн.

Виробник : Байєр ХелфКеа АГ (Bayer HealthCare AG), Німеччина.

ІНСТРУКЦІЯ

по застосуванню Дронтал (Drontal)

 Склад лікарського засобу

Пігулка білого кольору, на розломі жовтувата, з розділовою борозенкою по центру, масою 350 мг, в своєму складі містить в якості діючих речовин 230 мг пірантелу ембонат і 20 мг празиквантель, а також допоміжні компоненти. 

 

Фармакологічні властивості

Активно діючі компоненти Дронтал празиквантел і пірантелу ембонат виявляють синергізм дії і згубно діють проти круглих і стрічкових гельмінтів, в т. Ч. Toxocara cati  ( mystax ),  Ancylostoma tubaeforme ,  Ancylostoma braziliense ,  Uncinaria stenocephala , Echinococcus multilocularis ,  Dipylidium caninum ,  Taenia spp .,  Mesocestoides spp., Що паразитують у кішок. Механізм дії празиквантель полягає в деполяризації нейром'язових гангліоблокаторів, порушення транспорту глюкози і мікротубулярної функції у цестод, що призводить до порушення м'язової іннервації, паралічу і загибелі паразита. Празиквантел швидко всмоктується в кишечнику і розподіляється у внутрішніх органах і тканинах, виводиться з організму з сечею в основному в метаболізованих формі. Пірантелу ембонат має виражену нематодоцідное дію, викликаючи підвищення проникності клітинних мембран, постійний параліч і контрактуру м'язів у нематод, що призводить до загибелі і виділенню паразитів з шлунково-кишкового тракту. Пірантелу ембонат частково всмоктується в кишечнику, швидко метаболізується і виводиться з організму в основному з фекаліями. Дронтал за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії. Добре переноситься кішками різних порід і віку.

 

Показання

Призначають кішкам з профілактичною і лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, анкілостомоз, унцінаріоз) і цестодозах (теніоз, дипилидиоз, ехінококоз, мезоцестоідоз).

 

Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Дронтал вводять кішкам всередину індивідуально, одноразово в ранкове годування з невеликою кількістю корму (у шматку ковбаси, м'яса, з фаршем). У разі відмови тварини від корму з препаратом, а також кошенятам Дронтал вводять примусово на корінь язика або у вигляді водної суспензії за допомогою шприца і катетера. Препарат задають в дозі з розрахунку 1 таблетка на  4 кг маси тварини, що відповідає 5 мг празиквантель і 57,5 мг пірантелу ембонат на  1 кг ваги тварини. Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. З профілактичною метою дегельмінтизацію кішок проводять щоквартально, а також перед вакцинацією і злучкою.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні Дронтал відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тваринного до активних компонентів препарату можлива поява підвищеної салівації, діареї або блювоти, зазначені симптоми короткочасні, мимовільно зникають і не потребують застосування лікарських засобів.

 

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не слід застосовувати кошенятам молодше 3-тижневого віку і вагітним кішкам в перші дві третини періоду вагітності.

 

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Особливі запобіжні заходи не передбачені.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

З обережністю за списком Б. У захищеному від світла та вологи, недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 5 до 25 ° С. Термін придатності - 5 років.

 

Характеристики
Тип використання Таблетки

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн