Savic SNACK HOLDER тримач для ласощів птахів, з кріпленням в клітку
52.00грн.

Тримач Savic Pincer Snack Holder призначений для кріплення до прутів клітки додаткового корму або ласощі. Аксесуар універсальний для клітин або вольєрів різних конструкцій, а також призначення: для птахів або гризунів.

Головна перевага конструкції - це збереження ласощі чистим і свіжим.

Затиск може встановлюватися горизонтально або вертикально в залежності від типу корми, який необхідно зафіксувати, а також, виходячи зі зручності вихованця, на будь-якій висоті. Наприклад, шматочки фруктів, овочів або листя салату для гризунів кріпляться за допомогою Savic Pincer Snack Holder до бічних прутів клітини на висоті встановленої в клітці годівниці, щоб вихованець зміг вільно дотягнутися. Ласощі для птахів можна підвішувати і вертикально до верхніх прутів клітини: вашим пернатим вихованцям таке розташування буде більш природним.

Крім того, масивні ласощі для птахів зручно кріпити з двох сторін на два тримачі. Цим способом забезпечується не тільки надійна фіксація, а й організовується імпровізована жердинка.

Тримач для корму Savic Pincer Snack Holder є «прищіпку» посиленої конструкції. Аксесуар виготовлений з міцного пластику високої якості, який безпечний для використання з кормом для домашніх вихованців. Встановлюється на прути надзвичайно просто.

Габаритні розміри (ШхГхВ): 6х3х2 см.

Характеристики
Вид Аксесуари;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн