Tetra Компресор APS 400
2240.00грн.

Компресор для акваріума TetraTecAPS подає в Ваш акваріум повітря і постачає тим самим воду життєво необхідним киснем. При цьому компресор володіє високою якістю і винятковою продуктивністю, так як вбудований в нього запатентований клапан Silaflexсохраняет свою форму при тривалих термінах експлуатації і разом зі надміцної мембраною гарантує особливо тривалу і стабільну роботу. Одночасно з цим компресор TetratecAPS дуже простий в експлуатації практично безшумний в роботі і може бути використаний для різних цілей наприклад, для подачі повітря в акваріум з використанням розпилювачів повітря для підтримки циркуляції води за допомогою приєднаного аератора або фільтра, а також для підключення фільтрів та іншого обладнання з повітряним приводом.


Переваги TetratecAPS:


- міцна мембрана;


- довговічні міцні матеріали корпусу;


- насадка для випуску повітря;


- абсолютно нешкідливий для людей і мешканців акваріума;


- отвір забору повітря з повітряним фільтром;


- антивібраційні гумові опори;


- плавне регулювання подачі повітря за допомогою краника регулювання, який йде в комплекті;


Установка компресора:


Компресор для акваріума встановлюється поза акваріумом в сухому і чистому місці на рівній поверхні. Це знижує вібрацію компресора і тим самим рівень шуму. По можливості компресор повинен бути встановлений вище рівня води в акваріумі. Тим самим виключається можливість зворотного надходження води в компресор при вимкненому приладі.


При розташуванні компресора нижче рівня води необхідно встановити між компресором і акваріумом зворотний клапан. Зворотний клапан докуповується окремо.


Підключення до компресора обладнання, наприклад дрібнопористих розпилювачів здійснюється за допомогою шланга. Розпилювачі і шланг в комплект не входять і докуповуються окремо.


Для запуску компресора необхідно включити його в розетку. Компресор досягає повної потужності через кілька годин роботи.


Для регулювання подачі повітря необхідно встановити краник входить в комплект поставки. При одночасному використанні краника і зворотного клапана краник регулювання повинен бути між компресором і зворотним клапаном. Для зменшення подачі повітря слід повільно обертати краник за годинниковою стрілкою

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн