Savic Aqua Boy САВІК АКВАБОЙ похідна поїлка для собак

211.00грн.

Savic Aqua Boy САВІК АКВАБОЙ похідна поїлка для собак

Чи знаєте ви, що організм собаки, як і людини, на 80% складається з води? Вода необхідна для всіх життєво важливих процесів, які відбуваються в організмі. Також вода бере участь в процесах терморегуляції організму. Саме вода допомагає в жарку пору вода уникнути теплового удару і незворотних наслідків згущення крові.

Savic АКВАБОЙ (Aqua Boy) похідна поїлка для собак і кішок допомагає напоїти тварину вдома. Поїлка АКВАБОЙ виготовлена ​​з харчового пластику, який відмінно зберігає свіжість води протягом дня. Собаці дуже зручно пити з неї воду.

Спеціальна кліпса дозволяє носити поїлку АКВАБОЙ на поясі. На відміну моделей поїлок з клапанними кранами, АКВАБОЙ оснащена шарнірним краном, тому він не протікає і ви спокійно можете носити її в сумці.

З похідної поїлки АКВАБОЙ ваші прогулянки з собакою в літню пору стануть справжнім задоволенням і вам більше ніколи не доведеться шукати для неї воду і напувати її з долонь!

Також, поїлка відмінно підходить під час подорожей, під час відвідин ветклініки, груммінг салонів і т.д.

Savic АКВАБОЙ - вода для собаки завжди з вами!

Дорожня поїлка для собак Savic АКВАБОЙ максимально зручна і проста в застосуванні: переверніть поїлку, відкрийте питної лоток, злегка стисніть рукою ємність, регулюючи кількість води в лотку (при цьому вода витікає тільки при натисканні). Після того, як собака вгамувала спрагу, залишки води вилити і закрити поїлку.

Характеристики
Тип миски Пляшка;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн