Savic Comfort Nappy САВІК КОМФОРТ Наппі памперси для собак, 12шт

247.00грн.

Savic Comfort Nappy САВІК КОМФОРТ Наппо памперси для собак

Savic Comfort Nappy - одноразові гігієнічні підгузники для собак або цуценят. Незамінні в період привчання щеняти до туалету, для нервових і літніх собак, течних сук, собак з нетриманням сечі і вихованців після операції. Актуальними будинку і в подорожі.

Основне призначення памперсів для собак - забезпечити надійний захист від протікання і захистити ваш будинок від забруднення. Savic КОМФОРТ Наппо справляється із завданням блискуче завдяки суперабсорбірующему шару, який швидко вбирає кров або сечу, перетворюючи їх в гель. Внутрішня поверхня підгузника пропускає рідину тільки в одному напрямку і залишається сухою, тому носіння памперса не викликає роздратування на шкірі собаки або виникнення будь-яких інфекцій.

Памперси Savic КОМФОРТ Наппо легкі і зручні. Еластичний пояс гарантує комфортну посадку вироби на вашого вихованця і забезпечує йому свободу руху. Застібки на липучках з двох сторін пояса дозволяють швидко надіти памперси на собаку з урахуванням особливостей кожного вихованця.

У моделі передбачена проріз для хвоста і 2 рівня додаткового захисту від протікання. М'які еластичні оборки направляють рідину всередину підгузника, а щадні гумки навколо лап закріплюють цей ефект. Проріз для хвоста забезпечує вихованцеві додатковий комфорт і запобігає зісковзування підгузника з собаки.

Зовнішній шар памперсів для собак виготовлений в чорному кольорі з естетичних міркувань: через нього нічого не просвічує.

Чому варто купити памперси для собак Savic Comfort Nappy:

  • забезпечують надійний захист від протікання: 2 рівня захисту;
  • швидко вбирають кров і сечу, перетворюючи їх в гель;
  • носіння памперса не викликає роздратування на шкірі собаки, не сприяє виникненню будь-яких інфекцій;
  • памперси підходять для старих собак, під час тічки, для нервових собак, вихованців з нетриманням сечі, після операцій, а також для цуценят і дорослих собак, які не привчених до туалету;
  • зручна посадка: еластичний пояс, який забезпечує свободу руху, проріз для хвоста, регульовані застібки на липучках;
  • мають практичний чорний колір;
  • 7 розмірів, включаючи памперси для великих собак.


Інструкція:

1. Притримуючи підгузник за нижню частину, протягніть хвіст собаки в спеціально призначене для нього отвір.

2. Розташуйте підгузник між задніми лапами і під животом вашого вихованця.

3. Зафіксуйте підгузник застібками.

4. Памперси для собак Savic Comfort Nappy - одноразові, вони не підлягають прання та сушіння, після забруднення просто викинете підгузник в сміття.

ЯК ПІДІБРАТИ ПАМПЕРСИ ДЛЯ СОБАК

Гігієнічні памперси для собак доступні в різних розмірах. Виміряйте окружність пояса вашого вихованця, щоб вибрати правильний розмір.

Характеристики
Тип використання Памперси

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн