Pro Plan Duo Delice (Про План Дуо Делайс) Adult Small & Mini Корм з яловичиною для собак дрібних порід

204.00грн. 168.00грн.

Duo Delice - це поєднання хрустких крокетов і м'яких шматочків. Ретельно підібрані складові, в тому числі яловичина в якості основного інгредієнта, забезпечать здоров'я і благополуччя вихованця. Піклуючись про здоров'я і благополуччя собак, була розроблена новинка - корм Purina Pro Plan Duo Delice для маленьких собак.

Цей корм забезпечить повноцінне і збалансоване харчування, здоров'я і добре самопочуття маленькому вихованцеві. Новинка Duo Delice для собак дрібних і карликових порід також сприяє збереженню здоров'я зубів і поліпшенню роботи травної системи.

Основні переваги корму:

100% повнораціонний і збалансований корм.

Забезпечує правильний баланс поживних речовин для підтримки здоров'я і гарного самопочуття дорослих маленьких собак. Ретельно відібрані інгредієнти і спеціально розроблений нами процес приготування забезпечують високу засвоюваність корму, завдяки чому собаки отримують необхідні їм поживні речовини.

Здоров'я зубів.

Унікальне поєднання хрустких крокет і м'яких шматочків спонукає собаку із задоволенням пережовувати корм. Механічний вплив хрустких крокет на зуби вашої собаки діє як зубна щітка, тим самим сприяючи зменшенню відкладення зубного каменю.

Чудовий смак.

Собаки люблять інноваційне поєднання хрустких крокет і м'яких шматочків, в яких основним інгредієнтом є яловичина.

Здоров'я травного тракту.

Інформація, що міститься в кормі клітковина допомагає підтримувати здоров'я травного тракту, допомагає поліпшити якість стільця, а білок з спеціально підібраних інгредієнтів живить клітини кишечника.

Склад:

Яловичина (17%), сухий білок птиці, пшениця, кукурудза, тваринний жир, пшеничний глютен, суха м'якоть буряка, рис (4%), кукурудзяна крупа, смакоароматична кормова добавка, мінеральні речовини, пропіленгліколь, яєчний порошок, риб'ячий жир, солодове борошно , вітаміни, L-цистеїн, антиоксиданти.

Характеристики
Тип корму Сухий Корм;
Вік собаки Доросла Собака
Розмір породи Дрібна;
Клас корму Супер-Преміум;
Смак Яловичина;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн