VetExpert CardioVet (Кардиовет) для собак з проблемами серцево-судинної системи (в таблетках)

689.00грн.

Харчова добавка для собак з проблемами серцево-судинної системи, які страждають кардіоміопатією (в тому числі дилятационной кардіоміопатією) і ендокардіозом (регургітацією крові при недостатності мітрального клапана). Добавка підтримує роботу серця в нормальному режимі і покращує стан тварини.

Показання до застосування

 • Кардіоміопатії (розширена кардіоміопатія);
 • ендокардіоз (мітральна регургітація);
 • епілепсія і епілептоподобние стану.
 • Склад: 1 таблетка містить: L-карнітин тартрат (740 мг), L-карнітин (500 мг), таурин (200 мг), Q10 коензим (10 мг), вітамін E (60 МО), мікрокристалічна целюлоза (232,5 мг ), магнію стеарат (15 м).
 • Для собак вагою менше 15 кг - по 1 таблетці 2 рази на добу;
 • для собак вагою більше 15 кг - по 2 таблетки 2 рази на добу.
 • Спосіб застосування : можна приймати в цілому або подрібненому вигляді, під час або в перервах між їжею. Якщо дозування на добу передбачає застосування декількох таблеток, добову дозу можна розділити на два або три прийоми. Для досягнення найкращого ефекту рекомендовано застосування препарату протягом від 1 до 3 місяців, у випадках хронічних захворювань - до 6 місяців без перерви.
  Перед застосуванням або збільшенням терміну застосування препарату рекомендовано проконсультуватися з ветеринарним лікарем, який може змінити дозування, а також спосіб вживання відповідно до індивідуальних особливостей тварини.

Властивості діючих речовин

 • L-карнітин  - четвертинний амін, що складається з лізину і метіоніну. Він вивільняє енергію, перетворюючи довголанцюгові жирні кислоти. 95% всього наявного в організмі карнітину знаходиться в міокарді, тому L-карнітин забезпечує серце енергією для його безперервної роботи. Застосування L-карнітину допомагає захистити міокард від шкідливого накопичення жирних кислот в клітинах м'язової тканини серця.
 • Таурин  - одне з речовин, яке життєво важливо для забезпечення здорового метаболізму серця. Становить 40% вільних амінокислот в міокарді. Має протиаритмічні властивості, регулює кількість серцевих скорочень (в залежності від рівня іонів кальцію), забезпечуючи збереження клітин міокарда. Нейтралізує вільні радикали. Дефіцит таурину може привести до розвитку дилятационной кардіоміопатії у собак.
 • Коензим Q10  (убіхінон) - життєво важливий для процесу виробництва енергії в організмі. Це природний антиоксидант, необхідний для нейтралізації вільних радикалів.
 • Селен  - важлива частина ферменту глутатіону пероксидази, беруть участь в антиоксидантних прцессах. Його функції залежать від вітаміну E. Головна функція селену - попереджати ефекти окислювального стресу, що є одним з ключових елементів виникнення дилятационной кардіоміопатії.
 • Вітамін Е  (в поєднанні з селеном) - потужний антиоксидант, що перешкоджає надмірному скороченню серцевих ендотеліальних клітин. Послаблює процес злипання клітин крові і запобігає скупченню тромбоцитів в коронарних артеріях, полегшуючи потік крові через судини, які забезпечують харчування серця.

Переваги VetExpert CardioVet

 • Сприяє нормальному притоку крові;
 • регулює частоту і ритм серцевих скорочень;
 • покращує живлення серця, перетворюючи жири в енергію;
 • покращує обмінні процеси серця;
 • має антиоксидантні властивості;
 • застосовується для рофілактікі захворювань серця.

Загальна інформація

Інноваційні кормові добавки і VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати добробут тварин. Кормові добавки VetPlanet - це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert.

Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавки і VetExpert® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління.

Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх галузях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомогу в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet.

Характеристики
Показання Захворювання Серця
Тип використання Таблетки

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн