VetExpert Hepatiale Forte Small Dog & Cat (Вєтексперт Гепатіале) Капсули для підтримки функцій печінки у кішок і дрібних порід собак

558.00грн.

Харчова добавка  Hepatiale Forte Small breed & Cats  розроблена спеціально для собак дрібних порід та котів для підтримки стабільної роботи печінки. Дозування діючих компонентів підібрана відповідно до потреб організму собак дрібних порід. По впливу на організм тварини цей препарат можна сміливо віднести до гепатопротектора, які надає дію на організм тварини в різних напрямках:

  • захищає клітини печінки від шкідливої ​​дії
  • сприяє регенерації пошкоджених клітин печінки
  • відновлює функції клітин печінки
  • сприяє переварюванню жирів і поглинання розчинених в них вітамінів
  • перешкоджає розвитку фібріоза печінки (разростаніе сполучної тканини без зміни її структури, виникає в слідстві всіх захворювань печінки незалежно від етіології)

Препарат Hepatiale Forte Small breed & Cats рекомендується приймати, оскільки в організмі тварини печінку відповідає за нейтралізацію токсинів, синтезує корисні речовини в енергію і багато іншого, і турбота про стан печінки дозволить підтримувати здоров'я Вашого вихованця в цілому.  

Рекомендаціями до застосування препарату є:

  • печінкова недостатність
  • жирових зміни в печінці
  • в складі комплексної терапії при лікуванні печінкової енцефалопатії
  • прийом медикаментозних препаратів, що надають згубний вплив на стан печінки
  • тривале голодування

Перед застосуванням препарату рекомендується проконсультуватися з ветеринаром.

Основними діючими компонентами препарату є:

Фосфоліпіди  - складні ефіри гліцерину і холін-фосфорної кислоти, надають захисну і регенеруючу дію на клітини печінки. Завдяки вмісту поліненасичених жирних кислот фосфоліпіди не можуть бути синтезовані організмом. Вступники в тканини Фосфатидилхолін вбудовуються в пошкоджені внаслідок патологічних процесів клітинні мебран гепатоцитів, відновлюючи їх цілісність. Таким чином, вони прискорюють регенерацію пошкоджених клітин печінки і нормалізацію їх функцій. Фосфоліпіди, поряд з жовчними кислотами, грають важливу роль в процесах розщеплення жирів і засвоєння жиророзчинних вітамінів.

Орнитин  - в організмі собак і кішок регулює цикл синтезу сечовини, беручи участь в перетворенні аміаку, що утворюється в процесі ресинтезу амінокислот в сечовину. Це також знижує токсичний вплив аміаку на організм. Орнитин особливо важливий для кішок, які використовують амінокислоти для виробництва енергії, внаслідок чого у них дуже інтенсивно протікають процеси дезамінування. Особливо показаний орнітин кішкам з діагнозом печінкова енцефалопатія (або підозрою), а також тривалий час голодуючим.

З'єднання фосфоліпідів і орнитина у собак і кішок діє як гепатопротектор, цілеспрямовано захищає тканини печінки, ініціює процес регенерації гепатоцитів і підтримує функції печінки, особливо в період лікування захворювань печінки.

Склад:  діючі речовини - фосфоліпіди (фосфатидилхолін з соєвих бобів) і орнітин (у формі L-ornithine L-aspartate), допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза (МКЦ), магнію стеарат.

Дозування:

• кішки - 1 капсула на добу.

• собаки - 1 капсула на 5 кг ваги тіла тварини.

Капсули Twist Off можуть бути відкриті і вміст може бути змішане з кормом тваринного або вводитися безпосередньо в рот тварини. Якщо щоденна доза включає введення декількох капсул, її можна розділити на 2-3 порції. Тварина має бути забезпечено постійний доступ до свіжої води.

Упаковка:  40 капс. Twist off

Характеристики
Показання Захворювання Печінки
Тип використання Капсули
Ирина / 08.09.2021
Откуда информация, что капсула пластиковая? Ни на упаковке ни в инструкции производителя этого нет. Капсула растворяется в воде за 15-20 минут
Зоогурман
Добрый день! Вы правы,информация в описании неактуальная. Мы исправим описание товара. Большое спасибо Вам, что уведомили нас о ошибке.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн