Advocate (Адвокат) Піпетки від бліх та глистів, 1 піпетка

291.00грн. 262.00грн.

I. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

1. Адвокат (Advocate) - лікарський засіб у формі розчину для зовнішнього застосування, призначене для лікування і профілактики нематодозів, ентомози, саркоптоідозов (в т. Ч. Саркоптоза і отодектоза) і демодекозу у собак.

2. Адвокат в якості діючих речовин містить імідаклоприд (10%) і Моксідектин (2,5%), а також допоміжні компоненти (спирт бензиловий, пропилен карбонат, бутілгідроксітолуен).

3. За зовнішнім виглядом препарат являє собою прозорий розчин від жовтого до коричневого кольору.

4. Випускають Адвокат розфасованим по 0,4; 1,0; 2,5 і 4,0 мл в поліпропіленові піпетки відповідної місткості, упаковані по 3 штуки в блістери з алюмінієвої фольги, вміщені в пакети з фольги та картонні коробки.

Маркують кожну піпетку із зазначенням: назви та обсягу препарату, номери серії, товарного знака організації-виробника; кожен блістер і коробку - із зазначенням назви організації-виробника, її адреси і товарного знака, назви препарату, обсягу препарату в піпетці, назви і змісту діючих речовин, маси тварини, що підлягає обробці, кількості піпеток в упаковці, дати виготовлення, терміну придатності, умов зберігання, номера серії, написи «Для тварин» і постачають інструкцією із застосування

Зберігають препарат в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 до 30 ° С.

Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виготовлення.

Лікарський засіб Адвокат не має застосовуватися після закінчення терміну придатності.

II. Фармакологічні властивості

5. Адвокат має широкий спектр протипаразитарного дії, активний відносно паразитують у собак демодекозних (Demodex canis) і саркоптоідних (Sarcoptes canis, Otodectes cynotis) кліщів, бліх (Stenocephalides canis), вошей (Linognatus setotus), волосоїдів (Trichodectes canis), личинкових і статевозрілих фаз розвитку кишкових нематод, включаючи Тохосаra canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, і личинкових форм Dirofilaria immitis.

Імідаклоприд, що входить до складу препарату, належить до групи хлоронікотінілових інсектицидів, механізм дії яких заснований на взаємодії з ацетилхолінових рецепторів членистоногих і порушення передачі нервових імпульсів, що викликають загибель комах.

Моксідектин є напівсинтетичним з'єднанням з групи мілбеміцінов. Надаючи стимулюючу дію на виділення гамма-аміномасляної кислоти і зв'язуючись з постсинаптическими рецепторами, викликає порушення м'язової іннервації, параліч і загибель ектопаразитів і нематод.

6. Адвокат за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76): ЛД50 при пероральному введенні білим мишам становить понад 1000 мг / кг, при нашкірному нанесенні - більше 4000 мг / кг маси тварини ; володіє слабо вираженими кумулятивними властивостями. У рекомендованих дозах препарат не чинить місцевоподразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної, мутагенного та імунотоксичної дії; добре переноситься собаками різних порід.

III. ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ

7. Адвокат призначають собакам для лікування і профілактики демодекозу, отодектоза, саркоптоза, ентомози, кишкових нематодозів (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, анкілостомоз), а також з метою профілактики дирофіляріозу.

8. Препарат застосовують тваринам шляхом крапельного ( «spot-on») нанесення на суху неушкоджену шкіру.

Перед використанням з піпетки знімають захисний ковпачок і, розташувавши її вертикально, проколюють захисну мембрану носика піпетки (надівши ковпачок на звороті), потім ковпачок знову знімають. Препарат, розставивши шерсть, наносять тварині в місця, недоступні для злизування, безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї.

При обробці великих тварин вміст піпеток наносять на шкіру в 3 - 4 місця.

Мінімальна терапевтична доза препарату для собак складає 0,1 мл / кг маси тварини (10 мг / кг імідаклоприду і 2,5 мг / кг моксідектину).

9. Залежно від маси тварини використовують лікарський засіб Адвокат різної фасування в дозах, зазначених в таблиці:

Маса тварини
Маркування піпетки
Доза препарату (номінальний об'єм піпетки),
мл
Доза діючиї речовини, мг/кг
імідаклоприд
моксидектин
до 4 кг
для маленьких собак
0,4
10
2,5
от 4 до 10 кг
1
10 – 25
2,5 – 6,25
от 10 до 25 кг
для великих собак
2,5
10 – 25
2,5 – 6,25
от 25 до 40 кг
для дуже великих собак
4
10 – 16
2,5 – 4

При обробці собак масою більше 40 кг препарат застосовують в дозі 0,1 мл на кожний кг маси тварини, використовуючи комбінації піпеток різної фасування.

10. Для знищення бліх, вошей і волосоїдів обробку тварин проводять одноразово, для запобігання повторної інвазії - один раз в чотири - шість тижнів протягом усього сезону активності комах.

В комплексну програму профілактики та лікування алергічних дерматитів, викликаних блохами, Адвокат застосовують один раз на місяць.

11. Для лікування отодектоза (вушної корости) препарат наносять на шкіру одноразово. У процесі лікування рекомендується очищати слуховий прохід від ексудату і струпів, а в разі ускладнення отитом, призначати протимікробні і протизапальні засоби.

При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.

12. З лікувальною метою при саркоптоз препарат застосовують 2-кратно, при демодекозі - 2 - 4-кратно з інтервалом 28 днів; з метою профілактики можливої ​​інвазії - 1 раз на місяць.

Лікування демодекозу рекомендується проводити комплексно із застосуванням етіотропних, патогенетичних і симптоматичних лікарських засобів.

13. Для дегельмінтизації тварин при нематодозах шлунково-кишкового тракту препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, з профілактичною - один раз на місяць.

14. З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів і москітів (переносників збудника D. immitis) одноразово, потім один раз на місяць і останній раз в сезоні не раніше ніж за 1 місяць після завершення літа комах.

Адвокат не знищує статевозрілих дірофілярій, але знижує кількість циркулюючих в крові мікрофілярій, і може бути застосований без побоювань також і инвазированной тваринам.

15. Адвокат забороняється застосовувати цуценятам молодше 7-тижневого віку, хворим на інфекційні хвороби і видужують тваринам. Обробку собак масою менше 1 кг, вагітних і годуючих сук слід проводити з обережністю під наглядом ветеринарного лікаря.

Препарат не слід наносити на вологу або пошкоджену шкіру, мити тварину протягом 4 діб після обробки препаратом, а також застосовувати одночасно з лікарськими засобами, що містять макроциклічні лактони.

16. Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату Адвокат відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У рідкісних випадках у тварини можливі індивідуальні реакції (почервоніння шкіри, свербіж), які мимоволі проходять і не вимагають застосування лікарських засобів.

IV. ЗАХОДИ ОСОБИСТОГО ПРОФІЛАКТИКИ

17. При роботі з препаратом Адвокат слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.

18. Під час роботи з препаратом Адвокат не дозволяється курити, пити і приймати їжу.

19. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.

20. Не слід гладити місця нанесення препарату і підпускати тварину до маленьким дітям протягом 24 годин після обробки Адвокатом.

21. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або в очі його слід негайно змити струменем води, при попаданні всередину - звернутися до медичного лікаря.

22. Забороняється використання піпеток з-під лікарського засобу для побутових цілей. Порожні піпетки і упаковку поміщають в поліетиленовий пакет і утилізують.

23. Лікарський засіб Адвокат слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Характеристики
Розмір породи Велика;Дрібна;Середня
Тип використання Краплі В Холку

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн