Advantage (Адвантейдж) від бліх і волосоїдів 1 піпетка для котів, кішок і кролів

116.00грн. 105.00грн.

Advantage від бліх і волосоїдів для котів і кішок

Склад: Advantage (Адвантейдж) являє собою прозору рідину жовтого кольору, що містить 10% розчин імідаклоприду і допоміжні компоненти.


Показання до застосування: Для боротьби з ектопаразитами: блохами, вошами, волосоїдів собак і кішок.


Дозування і спосіб застосування: Перед обробкою з тюбик-піпетки Advantage знімають захисний ковпачок, надягають його із зворотного боку і, повернувши, проколюють захисну мембрану носика піпетки, після чого ковпачок знову знімають. У собак розсовують шерсть між лопатками, у кішок - на потилиці і потім, натискаючи на піпетку, наносять розчин на шкіру в місцях, недоступних для злизування тваринам. При використанні Advantage (Адвантейдж) 400, вміст піпетки наносять на шкіру в трьох-чотирьох місцях хребта тварини від лопаток до основи хвоста. Залежно від виду і маси тварин використовують Адвантейдж різної фасування, в дозах, зазначених в таблиці


Обробка препаратом забезпечує захист тварини на один місяць.


Протипоказання: Ні.


Побічні явища: Побічних явищ і ускладнень при правильному застосуванні препарату не спостерігається.


Корисна інформація: Адвантейдж можна застосовувати цуценятам і кошенятам, вагітним і лактуючим самкам, хворим, ослабленим і старим тваринам. Загибель паразитуючих на тварині комах відбувається протягом дванадцяти годин після обробки. Захисна дія препарату після одноразової обробки тварини триває протягом 4-х тижнів. Препарат діє контактно, вбиває бліх до того як вони вкусили тварина і відклали яйця. Адвантейдж володіє ларвіцідним ефектом (знищує личинки в місцях проживання тварини за рахунок контакту з тілом тварини). Дані властивості препарату Advantage дозволяють повністю знищити всю популяцію бліх в навколишньому приміщенні без застосування додаткових засобів. Препарат водостійкий, купання і миття тварини не знижує ефективності препарату. Advantage (Адвантейдж) володіє парасольковим ефектом (при обробці годує самки захищає весь послід).


Умови зберігання: Зберігають препарат в непошкодженій заводській упаковці, в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів для тварин при температурі від 0 ° С до 25 ° С.


Гарантійний термін придатності препарату - 3 роки з дня виготовлення.

Характеристики
Тип використання Краплі В Холку

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн