Moderna Trendy Cat Eden МОДЕРНА ЕДЕМ закритий туалет для котів c вугільним фільтром і совком, 50х39,5х37,5
1188.00грн.

Moderna Trendy Cat Eden МОДЕРНА ЕДЕМ закритий туалет для котів c вугільним фільтром і совком

Світ повний чудових речей, надихаючий дизайн яких миттєво піднімає настрій. Закритий туалет-будиночок для котів Moderna Trendy Cat в дизайні Едем - правдиве відображення свіжого і квітучого райського саду, де вашому вихованцеві буде максимально комфортно. Плавні лінії контуру моделі, унікальний принт і рішення проблем, пов'язаних з гігієною кота і запахом з лотка - це справді прекрасний вибір, який поєднує в собі естетику, що тішить око, і практичність.

Чому варто купити будиночок туалет для котів Moderna Trendy Cat Eden:

 • розбірна конструкція, що складається з лотка, в який насипається наповнювач, і верхньої кришки зі складною ручкою - дуже зручно для догляду та транспортування;
 • напівпрозора дверцята оберігає приватність вашого улюбленця і легко відкривається на вхід і на вихід;
 • змінний вугільний фільтр встановлений у верхній частині кришки туалету для котів, він активно поглинає запахи: охайні коти і їх власники гідно оцінять свіжість повітря. А як же інакше, адже це ж Едем - райський сад!
  ВАЖЛИВО! Якщо ви використовуєте кварцовий або всмоктуючий глиняний наповнювач для котячого туалету , вугільний фільтр необхідно обов'язково зняти! 
 • прибирання котячого туалету проводиться легко і гігієнічно за допомогою пластикової лопатки, що входить в комплект, аксесуар кріпиться в пази в верхній частині кришки;
 • принт на бічні стінки і дверцята, навіяний мотивами природи і свіжістю зелені, нанесений за допомогою технології IML, яка дозволяє зберігати малюнок яскравим протягом усього часу експлуатації, оберігаючи його від УФ-випромінювання, теплового впливу, механічних і хімічних пошкоджень;
 • закритий туалет для котів Moderna Trendy Cat Eden виготовлений з високоякісного пластику, який стійкий до відколів і подряпин, а також легко чиститься і миється теплою водою з милом;
 • не має стороннього запаху і не вбирає запах туалету;
 • варіанти розмірів для різних порід котів.
 • Країна-виробник: Бельгія.


  ІНСТРУКЦІЯ

  1. Насипте в лоток обраний вами наповнювач для котячого туалету, рівномірно розподіліть. Рекомендована товщина шару - 5 см.

  2. ВАЖЛИВО! Якщо ви використовуєте кварцовий або всмоктуючий глиняний наповнювач, вугільний фільтр, розташований у верхній кришці туалету, необхідно обов'язково зняти!

  3. Накрийте лоток верхньою кришкою з дверцятами і зафіксуйте з'єднання бічними засувками. Туалет для котів повністю готовий до використання вашим улюбленцем.

  Характеристики
  Тип туалету Закритий Лоток;З Сіточкою
  Материал Пластик;

  Ще не було питань.

  Доставка по Одесі

  Безкоштовно від 500 грн

  Повернення товару

  14 днів для повернення

  Підтримка клієнтів

  Допоможемо і проконсультуємо

  Онлайн оплата

  Безпечна оплата онлайн