ARM & HAMMER Extra Strength Carpet Odor Eliminator Дезодорант для килимів у вигляді порошку (Екстра сила)

182.00грн.

Arm and Hammer Carpet Odor Eliminator - дезодорант для килимів у вигляді порошку. Видаляє неприємний запах із килимового покриття. Цей продукт не маскує запаху, а повністю його усуває. До складу входить до 98% харчової соди, вона абсолютно натуральна та екологічна, не викликає алергії, але знищує її можливі причини. Продукт значно полегшує збирання шерсті з килима за допомогою пилососа, а також видаляє неприємний запах.

Дезодорант для видалення неприємного запаху та вовни домашніх тварин з килимового покриття діє двома способами:

1. Руйнує статичний заряд, який пов'язує шерсть з волокнами килимового покриття та оббивним матеріалом. Після руйнування заряду, шерсть Вашого улюбленця легко видаляється за допомогою пилососу

2. Харчова сода поглинає і нейтралізує навіть стійкі та неприємні запахи, залишаючи ваш килим чистим, а повітря в кімнаті – свіжим та приємним.

Спосіб застосування:
1) Для максимального неприємного запаху розсипте засіб по всій поверхні килимового покриття і залиште його на 15 хвилин і потім пропилюйте.
2) Не застосовуйте продукт на мокрих поверхнях/килимах/килимових покриттях.
3) Якщо Ви помітили на килимі пляму сечі вашого вихованця, вимийте цю ділянку і зачекайте, поки вона висохне. Потім рясно посипте дезодорантом забруднену ділянку килима... зачекайте 30 хвилин і заберіть порошок за допомогою пилососа.
Засіб безпечний для домашніх тварин!
Увага! Перед застосуванням перевірте матеріал, який збираєтеся обробляти, на стійкість до кольору: змішайте 1/2 столової ложки засобу з 1/2 чашки води і вилийте отриману суміш на невелику ділянку килимового покриття в не помітному місці. Дайте засобу просохнути і пропилісосьте місце пилососом.

Характеристики
Тип використання Порошок
Вид Видалення Плям

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн